Travis Scott Hosté na SZA New Song Love Galore

SZA konečně dává svým trpělivým fanouškům ochutnat výplatu, na kterou čekali, protože právě vydala zbrusu novou nahrávku s názvem „Love Galore“. Při náboru Travise Scotta pro nový banger se oba spojili, aby posluchačům poskytli nějaké veselé melodie, které zpěvačka Top Dawg Entertainment předvedla během koncertu v New Yorku v lednu. Spolu s písní se oficiální video ke skladbě shoduje také s novým vydáním. Podívejte se níže.

Nové vizuály ukazují, jak se oba stávají mimořádně útulnými a intimními a zapojují se do vlastního milostného vztahu, když jsou obklopeni motýly. Ti dva si dokonce vezmou věci do ložnice, kde je vidět, že SZA obkročila nad milujícím Scottem, když předváděla svou nepopiratelnou chemii.Film „Love Galore“ uslyší vokalistku ve svém podpisovém prvku a předvede svou silnou hru s perem pro nádhernou pozitivní baladu. V prvním verši záznamu SZA zpívá: „Slib, že nebudu plakat nad rozlitým mlékem / Dej mi papírový ručník / Dej mi další valium / Dej mi další hodinu nebo dvě, hodinu s tebou.“ Zatímco Scottovy ad-libs jsou všité všude na pozadí, přichází s vlastním vlastním veršem kolem značky 2:40, kde opakovaně skanduje „Proč mě štveš?“ Rodák z Houstonu pak zpívá jemný rým, než udeří do tónů automatického ladění hlasem, o kterém je v písních neslavně známý.Nejsme si úplně jisti, kde v současné době stojí album SZA, ale víme, že by mělo klesat někdy letos, podle samotného Top Dawga. Zpěvačka škádlila fanoušky za poslední rok a čekají na další aktualizace. Říkalo se, že projekt upadne v lednu, ale nikdy se neuskutečnil.

Poslechněte si nový track „Love Galore“ od SZA a Travise Scotta na SoundCloudu a podívejte se na oficiální video níže.Podívejte se na fotky různých pohledů Travise Scotta za ta léta