Travis Scott debutuje v plné verzi zvednutí telefonu s Young Thug a Quavo

Zajímá vás, o čem to sakra mluví Travis Scott, když se zmiňuje o filmu „Birds in the Trap Sing McKnight?“ Vypadá to, že jsme dostali naši odpověď.

Před několika dny bylo zveřejněno video, jak se Travis Scott točí v pařížském nočním klubu v Chicagu v IL. Během svého setu hrál plnou verzi jedné ze svých nových skladeb s Young Thugem a Quavem, která se podle všeho nazývá „Pick Up the Phone“. Slyšíte to výše.Dotyčný řádek vychází z posledního verše Quavo - „Ptáci v pasti zpívají McKnight / Percocet a Codeine, prosím, neber mi život,“ plivne.Singl zní bláznivě, a přestože producenti písně dosud nejsou známí, existuje slovo, že Cashmere Cat měla ve skladbě ruku. Zní to ale kurva dobře. Travis má tento jedinečný způsob, jak přimět každého ke správné písni a poté na ni umístit jen tolik dotyků, aby byla skladba jeho.

Před týdny Lyor Cohen oznámil, že Travis brzy upustí od svého nového singlu s Thugem. Neposkytl název a singl se zatím nezastavil, ale velmi dobře mohl mluvit o písni výše. Možná se nezmínil o Quavovi, protože právě teď jsou věci mezi Migosem a 300 trochu divné. V loňském roce skupina tvrdila, že jsou mimo značku, a přestože je Quality Music domovem skupiny, Lyor v rozhovoru loni v září uvedla, že jsou stále podepsáni na 300.Podívejte se na 25 dosud nejlepších rapových projektů roku 2016