Travis Scott kritizován za odstranění transgenderové modelky Amandy Lepore z obalu „Astroworld“

Příchod očekávaného třetího studiového alba Travise Scotta Astroworld je jen pouhých 48 hodin, ale ne bez několika nerovností na silnici. Dnes (1. srpna) umělec chytá teplo za údajné odstranění sugestivního obrazu transgenderové modelky Amandy Lepore z alternativní „noční“ obálky alba.

La Flame sdíleli dvě verze oficiálního přebalu alba, každý snímek slavného fotografa Davida LaChapelle. Na každé fotografii je vstup do zábavního parku zobrazen s nápadnými kontrasty, jeden je rodinný snímek s dětmi a druhý je mnohem jasnější a zdobí ho nahé ženy. Alternativní verzi obalu alba zjevně chyběl jeden drobný detail: Amanda Lepore.Ve verzi druhé obálky, kterou zveřejnila LaChapelle, se model objevuje na levé straně zlaté hlavy Travise Scotta, když zírá do kamery přes rameno. Avšak v Travisově příspěvku na obálce byl Lepore odstraněn. Když se ikona trans dozvěděla, že byla odstraněna, Lepore zpochybnila rozhodnutí a sdílela své obavy prostřednictvím svého účtu Instagram.

film Ptáci pírka 2

`` Bylo skvělé být součástí neuvěřitelné fotografie @david_lachapelle s obálkou @travisscott s albulm, ale jsem zvědavý, proč nejsem na obrázku @travisscott posted & # x1F48B; ❤️ & # x1F484 ;. '' Na což LaChapelle odpověděla: „Protože jsi byla špatná špatná holka, lol to není z jiného důvodu.“

Leporovi fanoušci a mnoho dalších členů LGBTQ komunity přirozeně stále hledají odpovědi a ptají se, zda Travis Rozhodnutí odstranit model mělo kořeny v transfobii. LaChapelle však přímo reagovala na jedno z těchto tvrzení tím, že napsala na Instagram: „Každý chce vše vysvětlit nějakou fobií nebo čímkoli jiným. Toto je případ něčeho jiného, ​​co by podle všeho nemohla ovládat lol. S nenáviděním to nemá nic společného. “XXL požádal tým Travise Scotta o komentář.

Níže se podívejte na nesrovnalosti v obálce.

mohu si dát tento tanec, Phil Collins

Epické záznamyPodívejte se na fotky různých pohledů Travise Scotta za ta léta