Dnes v Hip-Hopu: Suge Knight Disses Puffy na The Source Awards

V tento den, 3. srpna, v historii hip-hopu ...

devatenáct devadesát pět: Suge Knight vystoupí na pódium se zpěvákem Death Row Dannym Boyem a zničí Puff Daddy.Přijímali cenu za Soundtrack roku udělenou fenomenálnímu Nad okrajem soundtrack, když Suge zahájil projev o tom, že pokud se určitému umělci nelíbí jeho štítek, měli by skočit na loď.'Každý umělec, který tam chce být umělcem a chce zůstat hvězdou, a nemusí si dělat starosti s tím, že se výkonný producent bude snažit být ve videu, na záznamu, tančit ... přijít do Death Row!' zvolal Suge.

co znamená píseň panda

Mluvil o Puffovi, o kterém bylo známo, že se objevuje ve videích Biggie s jeho vlastními tanečními pohyby, které kradou reflektory.2Pac byl v té době ve vězení a před rokem utrpěl výstřely. Následující rok se vrátil z vězení a byl propuštěn All Eyez on Me, stejně jako Biggie diss „Hit & Em Up“.

za co byl kodak zatčen pro rok 2016

Na stejném slavnostním předávání cen vyzval Snoop Dogg východní pobřeží, když Dr. Dre vystoupil na pódium, aby převzal cenu pro producenty roku. „Východní pobřeží nemiluje Dr. Dre a Snoop Dogga !? Východní pobřeží nemá žádnou lásku pro Dr. Dre a Snoop Dogga a Death Row? Všichni nás nemilujete? Tak to dejte najevo! “ Tyto záběry můžete sledovat níže.

Neslavná slova Suge se stala prvními varovnými výstřely, které vedly k hovězímu na východním a západním pobřeží.Fanoušci si vyberou nejlepší album 2Pac