Dnes v Hip-Hopu: De La Soul kapky 'De La Soul Is Dead' album

V tento den, 13. května v historii hip-hopu ...

Tommy Boy Records1991: 13. května 1991 vydalo rapové trio De La Soul z Long Islandu své druhé studiové album, De La Soul Is Dead pod Tommy Boy / Warner Bros. Records.S titulem, který přitahuje pozornost De La Soul Is Dead , alternativní rapová skupina se zaměřila na šokování a úctu svým posluchačům, kteří si mysleli, že se dostali do pohodlí z jejich debutové LP z roku 1989 3 stopy vysoké a stoupající . De La také chtěl bojovat s obrazem, který kolem sebe vytvořili média: být hippies.

27kolejný projekt zahrnuje pět scén a hodnocení jako Q-Tip, Vinia Mojica, Squirrell a Preachers. Ve formě souvislého příběhu, parodie ilustrují děti, které našly kazetu De La Soul v koši, „četly“ spolu s hudbou a nakonec ji znovu odhodily a zvolaly: „De La Soul je mrtvý.“LP zrodilo diskotékový singl 'A Roller Skating Jam Named' Soboty ', který vyvrcholil u čísla 43 na seznamu amerických Billboard Hot R & B / Hip-Hop Songs a čísla 6 na Billboard' s Hot Dance Club Play Songs.

kdy se offset dostal z vězení

De La Soul Is Dead je kritiky uctíván jako jedno z nejlepších hip-hopových alb 90. let a řadí se na 87. místo Valící se kámen seznam 100 nejlepších alb devadesátých let. Dnes oslavujeme výročí výjimečné LP. Pozdrav.

40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let