Timbaland Trendy na Twitteru po jeho minulých komentářích o Aaliyah Resurface

Timbaland byl dnes (10. března) tématem diskusí na sociálních médiích poté, co se online objevil online desetiletý rozhovor, ve kterém komentoval své pocity vůči zesnulé zpěvačce R&B Aaliyah, přičemž mnoho lidí bylo skeptických a znepokojených.

V prosinci roku 2011 producenti chovaní ve Virginii E! Pravdivý hollywoodský příběh vysílaný na E! a v rámci 40minutového programu, který vyprávěl četné události v Timbaland Život od dětství až po to, že se uchytil v hudebním průmyslu a další, odhalil, že byl zamilovaný do Aaliyah.'Když jsem se poprvé setkal s Aaliyah, nastal čas, aby to svět uslyšel,' řekl. „Vzdám se malého tajemství, byl jsem do ní zamilovaný. Řekl jsem, ale je to jen dítě, jsem starý. Řekl jsem si, jsem jen gon ' být jejím bratrem. Ó člověče, bojoval jsem. Bojoval jsem ve velké válce, ale miloval jsem Aaliyah. “mírný mlýn vyhrává a ztrácí příval

Timbaland a jeho hudební zločinkyně Missy Elliottová se setkali s Aaliyah v roce 1995, když pracovali na úsilí Babygirl z roku 1996, Jeden z milionu . V té době bylo Aaliyah 16 let, zatímco Timboovi 23.

Jelikož má dnes Timbaland narozeniny, zdá se, že právě proto mohla vypuknout konverzace o jeho minulých komentářích. Kvůli zjevnému věkovému rozdílu sdílelo mnoho lidí na Twitteru své myšlenky na hip-hop beatmakerovo přiznání.„Timbaland je divoký nigga, když přiznal, že se oženil se svou ženou, protože mu to připomínala Aaliyah . Někteří ti zůstanou v hlavě, “tweetovala jedna osoba.

nemocná wid zaznamenává kontaktní informace

Další uživatel sociálních médií napsal: „Všichni se právě teď dozvíte, o čem Timbaland řekl o Aaliyah ... doslova řekl v rozhovoru, že se do ní zamiloval, když mu bylo 23 a ona byla jako 15/16 a že se oženil se svou ženou, protože mu ji připomínala ... myslel jsem, že to všichni věděli? ???. '

V epizodě Timbaland později hovořil o své bývalé manželce Monique Mosley s tím, že když ji poprvé uviděl, věděl, že to bude jeho žena, a také ji přirovnal k Aaliyah.'Když jsem ji poprvé viděl, řekl jsem, že je to dívka, kterou si vezmu, protože mi připomíná Aaliyah,' řekl Timbo a dodal, že si myslel, že viděl ducha, když poprvé spatřil Monique.

Stejný úryvek z této epizody z roku 2011 se znovu objevil v roce 2019, přibližně v době, kdy Přežívající R. Kelly dokumenty vysílané po dobu životnosti.

XXL oslovil zástupce pro Timbaland o komentář.

Podívejte se na celou epizodu níže. Timbaland hovoří na Aaliyah kolem 17:59.

spustit šperky ve čtvrtek v nebezpečné místnosti

Níže naleznete další reakce na komentáře Timbalanda k Aaliyah.

Podívejte se na 20 překvapivých faktů o hip-hopových písních, které se v žebříčku Billboard dostaly na první místo za posledních 20 let