Timbaland ztrácí celou váhu

Timbaland je na vážném zdraví a vydal se na Instagram, aby předvedl svůj nový vzhled poté, co shodil 130 liber. Producent superhvězd zveřejnil včera (25. února) řadu příspěvků na Instagramu jako způsob, jak sdílet svůj příběh a motivovat kohokoli jiného, ​​kdo má cíl zhubnout a získat zdraví.

„Za posledních osm měsíců jsem ztratil přes 130 liber,“ napsal. „S pozitivním smýšlením jsem věděl, že musím převzít iniciativu, abych byl šťastný a zdravý. Když si uvědomíte, že jedinému, co brání vašemu cíli, je pochybnost o sobě, budete se chtít více tlačit. Musíte to udělat za sebe. Nejde o nikoho. Žijte pro vás. Ctím vás. Nikdy na to nezapomínejte. “Dá se říci, že Timbo nebude držet galon šťávy na palubě ve studiu už.Timbaland pustil své Král zůstává králem mixtape zpět v prosinci. Úsilí na 18 stopách obsahuje Migose, Young Thuga, 2 Chainze, Yo Gottiho, nevydanou skladbu od Aaliyah a další. Mixtape slouží jako rozcvička pro jeho Učebnice Timbo LP, které má v tomto roce někdy poklesnout. Je to už nějaký čas, co jsem dokázal dát světu novou hudbu, řekl Timbo v tiskové zprávě, když upustil od mixu. Strávil jsem hodně času prací na tomto projektu a jen se těším, až dám svým fanouškům nějaké drogy, které by ukončily rok.

Rodák z Virginie zakončuje své turné tento víkend v Miami.Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let