Tři 6 mafie ohlašují oficiální data turné Reunion

Tři 6 mafie oficiálně vyrazí na cestu.

Ve středu (12. února) potvrdili Juicy J a DJ Paul data svého setkání Plakátovací tabule . Ve svém prohlášení Paul sdílel své vzrušení a prohlásil místo Three 6 jako jednu z „nejvlivnějších skupin všech dob“.Kodak černý před a po vězení

„Jo! Mafie zpět na desku, “řekl Paul Plakátovací tabule . „To musí vidět! Chceme, aby každý přišel a stal se součástí historie. Byli jsme jednou z nejvlivnějších skupin všech dob! Brzy budeme oznamovat více termínů, [ale] potřebujeme všechny skutečné fanoušky Mafie, aby se připojili a objevili se! Jdi chytit vybavení Hypnotize Minds a nesetkej se tam se mnou, bij mě tam! 'Legendární skupina poprvé oznámila své setkání v loňském roce a Paul se snažil ukázat a dokázat.

'Vím, že to je to, o co fanoušci žádají, takže jsme připraveni přinést jim klasiku spolu s naší novou hudbou tím nejlepším možným způsobem,' řekl Paul. „Abych citoval LL, nenazývejme to návratem, jsme tu oficiálně už léta a máme toho hodně co ukázat. Jen počkejte, co přijde dál. “Po oznámení provedli několik comebackových koncertů spolu s žijícími členy Gangsta Boo, Crunchy Black a La Chat, stejně jako rappery Hypnotize Minds Project Pat a Lil Wyte, ale toto bude oficiální reunionové turné. Paul také škádlil možnost dalšího alba.

Je to už více než 10 let od vydání posledního oficiálního alba skupiny, roku 2008 Poslední 2 chůze . Krátce po vydání alba se Juicy vydala na sólovou dráhu a mezi Paulem a Paulem se v posledních letech šířily pověsti o napětí.

Níže si můžete prohlédnout kompletní plán turné Three 6 Mafia. Vstupenky na všechna data jsou nyní k dispozici.hip hopová alba, která se stanou diamantem

6. března - Denver - Fillmore Auditorium
7. března - Minneapolis - The Fillmore
13. března - Cleveland - divadlo Agora
10. dubna - New Orleans - Smoothie King Center * s No Limit Soldiers
8. května - Charlotte, N.C. - Bojangles Colosseum * s vojáky bez omezení
23. května - St. Louis - Chaifetz Arena

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli