Tito rapperi upustili od grilování za skutečně drahé nové zuby

Od převzetí Cash Money Records od roku 1999 do roku 2000 až po současnost jsou grily nedílnou součástí hip-hopové kultury. Během rapové hry však došlo k okamžikům, kdy se rýmové, kteří dychtivě ohýbali ozdoby krku, zápěstí a zubů, rozhodli odstranit grily a smaltovat smalty, se kterými se narodili, nebo na kterých strávili několik stojanů.

Nedávno 21 Savage šokovalo svět hip-hopu novým vzhledem - bílý úsměv Colgate. Rhymer z Atlanty houpal zlaté zuby, protože se v roce 2015 dostal na rapovou scénu svým debutovým mixem, The Slaughter Tape . Nyní, 21 Savage neměl diamantem přichycený gril jako jeho rapoví kolegové. Jeho ústa byla o něco více stará škola - přímé zlato na horních a spodních zubech, podobně jako kolega veteránů z ATL Gucci Mane. Obrázek Savage Mode 2 rapper sdílený prostřednictvím Instagramu 22. března neobsahoval titulek, jen 21 úsměvů od ucha k uchu.Guwop také roky houpal zlaté grily - doslova. V podstatě to byla součást jeho podpisového vzhledu doprovázeného zmrzlinou tetování měl nabarvenou tvář kolem roku 2011. V dnešní době není na výkonném labelu rappera, který se stal rekordérem, vidět ani příslušenství na zuby, ani inkoust na obličej. Poté, co byl Gucci v roce 2016 propuštěn z vězení po tříletém trestu za federální obvinění ze zbraní a drog, byla jeho estetika zcela odlišná od toho, na co byli lidé zvyklí před tím, než šel za mříže. Jeho byl vhodnější a měl zuby jasně bílý úsměv plný zubů. Lidé ve skutečnosti odmítli myšlenku, že hlavní honcho 1017 Records může být vláda klon . To je zjevně absurdní, ale lidem to nezabránilo v tom, aby si to mysleli.DaBaby byl také známý pro svůj blinged-out gril - ten, který neváhal vystavit, protože jeho úsměv je téměř stejně populární jako jeho hudba. Rodák ze Severní Karolíny utratil v roce 2019 zhruba 20 000 dolarů za svůj bezchybný trvalý náustek s diamanty VVS, který provedl klenotník Johnny Dang & Co. v Houstonu. Někteří rapperi si však musí oholit zuby trvalé grily nebo dýhy Baby ne. Rychle vpřed do roku 2020 a generální ředitel společnosti Billion Dollar Baby Entertainment se zbavil svého ledového grilu a šťastně předvádí své perleťově bílé zuby.

21 Savage, Gucci Mane a DaBaby však nejsou jedinými rappery, kteří tento přechod provedli. Podívejte se níže a uvidíte několik dalších umělců, kteří v průběhu let udělali totéž. Podívejte se na rappery, kteří upustili od grilování kvůli opravdu drahým novým zubům. • 21 Savage

 • DaBaby

 • Gucci Mane

  Frank Mullen, WireImage

 • Vrstvy

  plies přes Instagram

 • Lil Yachty

  lilyachty přes Instagram • Moneybagg I

  1RapNewsTV

 • Mladý kriminálník

 • Kanye West

  Ellen Show prostřednictvím YouTube

Toto jsou nejvtipnější způsoby, jak rapperi popisují své diamanty