Tito rappeři jsou posedlí Lamborghini a mají texty, aby to dokázali

Od počátku hip-hopu byl žánr naplněn rappery, kteří oslavují své vítězství flossem a předváděním svého bohatého životního stylu. Ať už se jedná o drahé šperky, trendy udávající módu nebo luxusní auta, hip-hop je v čele jemného vkusu. Rapperi byli vždy hrdí na své jízdy, ale jak do nich proudilo více peněz, náklady na tyto biče stále rostly. V dnešní době uslyšíte spoustu rýmů o Lamborghinis, legendární automobilové značce, která začala v roce 1963.

Shoduje se s oznámením Lil Baby o jeho příštím Lamborghini Boys mixtape, představovat rappery, kteří řídí pouze Lambos, XXL ponoří se do několika dalších umělců, kteří mají spřízněnost s italským motorovým vozem. Konkrétně zdůrazňujeme několik rapperů, kteří za poslední tři roky zahrnuli Lambose do svých rýmů na svých vlastních albech.Migos jako celek je rapová skupina, která ráda rapuje o automobilech, ale Lamborghini projevuje zvláštní lásku. V případě Quavo a Offset často zastupují značku luxusních automobilů. Quavo v roce 2018 upustil od hry „Lamb Talk“, na které 30krát rapuje o autě. Ofset rapoval o Lambosovi třináctkrát v sedmi různých písních, včetně skladby „Clout“ s jeho manželkou Bronxovou rapovou hvězdou Cardi B.Není to jen hudba pro kontrolu kvality, která miluje také Lambose. Moneybagg Yo má svůj spravedlivý podíl na barech Lamborghini, včetně toho, že je dvakrát uvedl na svém nejnovějším albu, Čas sloužil . Pak je tu oblíbený fanoušek (a bývalý XXL Nováček) Lil Uzi Vert, který o Lamborghini šestkrát rapoval ve třech písních, přičemž všechny tři byly výběry z jeho alba č. 1, Věčný útok .

kape z mé chůze lil yachty

Podívejte se na galerii níže a zjistěte, kteří rappeři jsou posedlí Lamborghini.Podívejte se, jak jsou tito rappeři posedlí Lamborghini, a nechte si texty dokázat