Tyto vysoce zábavné texty plevelů jsou dokonalým soundtrackem k oslavě 4/20

Dne 20. dubna si připomínáme Mezinárodní den plevelů, který je také kuřákům marihuany znám jako 4/20. Den se stal mezinárodní oslavou, kdy se lidé po celém světě shromažďují, aby oslavili a kouřili konopí. V hip-hopu je to často každodenní rituál, takže není těžké najít svého oblíbeného rappera, který by upustil kouřit trávu v jejich písních .

Například Wiz Khalifa vždy dodával zábavné texty o lepkavém icky. Rodák z Pittsburghu se na své hymně s trávou „Mladý, divoký a svobodný“ chlubí svými dovednostmi při společném válcování. „Klouby klouby větší než prsty Kinga Konga / A kouř je motyky dolů, dokud nezasáhnou / Ty třídní klaun a když přeskočím na den / Jsem s tvojí děvkou kouřící třídu A, rapuje.Mezitím není žádným tajemstvím, že Snoop Dogg je králem plevelů. Na banderovi Dr. Dre Kushovi dává rapový veterán jasně najevo, jaký je jeho oblíbený kmen kouřit. „Ve skutečnosti vědí, že / Tohle není vůně, dostanou závan toho / Ne, to není semeno v mém pytli / Nikdy se tě nebudu ptát, pejska, co kouřil on? / Do prdele, kush, dokud moje mysl nezmizí, štěká na trať.

Jiní rappeři přednesli několik divokých veršů o ganji. Na vlnách Joey Bada $$ rapuje: „Bez úcty k Bobovi Marovi, ale ano, další stoner / marihuana, můj pach, a když zestárnu / doufám, že moje spermie z mého šourku zachytí vajíčko. To je zajímavá směsice THC lásky a reprodukčních textů, jaké jste kdy slyšeli.

Rapový veterán Redman nabízí vtipné varovné varování pro ty, kteří sdílejí tupý mezi přáteli. Druhý odstavec by vás mohl rozesmát / Když nevěstka tupě zatočí a jeho dech voní jako čistý zadek / To je, když víte, že si od něj tupý musíte vzít, rapuje na téma Jak tupit.Jedná se pouze o několik textů, které jsou zábavné, vtipné nebo prostě divné. Podívejte se tedy na tyto velmi zábavné texty plevelů, které jsou dokonalým soundtrackem k oslavě 4/20 níže.

Podívejte se na texty písní Highly Entertaining Weed, které jsou dokonalým soundtrackem k oslavě 4/20