Toto jsou právě teď nejoblíbenější hip-hopové reklamy

Ad-lib je typický pohyb síly v hip-hopu. S dostatečnou příchutí dokáže vylepšit skladbu od poloviny po mistrovské dílo. A v některých případech může extra punč hrát velkou roli při definování umělce pro prodloužení jeho kariéry.

Upřímně řečeno, v magazínu 21 Savage ad-libs je něco zmocňujícího. Jak dokládá Savage Mode 2 cut Runnin, slova Skraight up, 21, On God and Pussy jsou účinné údery, díky nimž jsou verše mnohem těžší.



Zdraví ze stejného SoundCloud kořeny jsou umělci jako Playboi Carti a Lil Uzi Vert. Za poslední půl desetiletí dokázali, že pokud budou postupovat správně, přidají jednoduché Co? nebo jo! k písni je cheat kód pro přidání k hitu. Důkaz je v Cartiho Celá Lotta Red standout alba Stop Breathing and the Lil Uzi Vert vs. Svět 2 oblíbený Myron.



Elitní jsou také zvukové efekty Young Thug. Většina lidí si uvědomila, jak zvláštní jsou jeho ad-libs, když na 12 sekund přetáhl slovo Skrt u své písně Halftime z roku 2015. Ale v dnešní době, na písních jako je Travis Scott Billboard Hot 100 č. 1 loosie Franšíza, Thugger lze identifikovat podle výrazu Slatt, což je snadno jeden z nejpoužívanějších termínů a ad-libů pro písně v celé rapové hře.

Stejně jako „Slatt“ může určitá terminologie skutečně žít s umělci navždy. Je to jen pár let, co DaBaby dorazilo do hlavního proudu pozornosti, ale již jeho podpis Let’s go, slyšet na Future-assisted Lightskin Shit, off DaBaby Vinu na dítě album, je improvizovaný doplněk, který pravděpodobně nevymizí. Vzhledem k dlouhověkosti grckání Ricka Rosse to lidi pravděpodobně také neomrzí.



Ty zmínky stěží poškrábají povrch. S popularitou jejich použití, XXL kopal přes mnoho umělců skladby ke zvýraznění 20 nejlepších ad-libů v hip-hopu právě teď. Podívejte se níže na ad-libs.

 • „Skraight up“, „21“, „On God“ a „Pussy!“

  21 Savage

  21 Ad-libs Savage jsou tak ikonické, že ve skutečnosti nepotřebují popis. Jednoduše řečeno, jsou dostatečně efektivní na to, aby atlantský rapper mohl pustit písničku plnou lidí a lidé by ji snědli. Ti, kteří náhodně dostanou chytlavé výrazy „Skraight up“, „21“, „On God“ a „Pussy!“ uvízl v jejich hlavě, to může potvrdit.

 • 'Slatt'

  Mladý kriminálník

  Ad-lib Slatt nyní používá tolik rapperů, od Lil Yachty přes YoungBoy Never Broke Again až po Lil Uzi Vert a všechny mezi nimi. Zásluhu na tom však může mít Young Thug, který upustí od termínu téměř v každém verši, na který naskočí. Křičet na YSL za to, že to ještě více popularizoval a vytvořil deštník rapperů, kteří jsou jeho používáním sjednoceni.



 • 'Pojďme!'

  DaBaby

  DaBaby se nadchne svým Let’s go ad-lib. Slova přicházejí buď na vrcholu verše, nebo uprostřed jednoho. Ale v obou případech je účinnost úderu jako sbírání krabice s položkami Mario Kart pro rappera v Severní Karolíně. Jíze to dodá více šťávy.

 • 'Brrrrd'

  Pú Shiesty

  Brrrr ad-lib není zdaleka nový v rapové hudbě. Už to bylo slyšet ústy Birdmana a Gucciho Manea, ale nejnovější, kdo nese mrazivou pochodeň, je Memphisův vzrůstající rapper Pooh Shiesty. Jeho hlas je k tomu dokonalý.

 • 'Ahhh'

  Hřebec Megan Thee

  Když Megan Thee Stallion nevrství pozadí svých veršů se značkou Real hot girl shit, vyplazuje jazyk a udeří do Ahhh. Je to vhodné, vzhledem k tomu, jak to přijde až poté, co jako obvykle vyplivne přímý oheň.

 • „Přímo nahoru,“ „Ano!“ a „Svítí!“

  Travis Scott

  Ad-libs Travise Scotta jsou na božské úrovni rapové hudby. Ať už jde o „Straight up“, „Jo! nebo „Svítí!“, jeho podpisové podmínky jsou infekční. Skládané, jsou dokonalou další vrstvou pro jeho verše plné automatického ladění.

 • 'Ahoj!'

  Ofset

  Ofset má řadu pozoruhodných ad-libs, ale možná jeden z nejlepších je Hey! A ozvěna atmosféry, se kterou je dodáván. Jak by měl, tento ad-lib vás určitě zaujme. Který Migos ad-lib není?

 • „Ano, ano, ano!“, „Gllttt“ a „Bow!“

  Fivio Zahraniční

  Fivio Foreign vždy rapuje o tom, jak chytit oppy. S rokem 2020 XXL Freshmanův výrazný Bow !, je zřejmé, že pokud jde o jeho znalost popruhů, není tam žádná čepice. Ačkoli rapuje o vrtání, jeho hudba je také lehká a chlupatá, takže Aye, aye, aye! je ideální pro hudbu „get lit“, do které také fušuje.

 • 'Tento!'

  Flo Milli

  Flo Milli je nejnovější tváří toho, co lze popsat jako hezkou dívčí rap. S využitím důvěry jako své klíčové kvality používá ad-lib Ew! ukázat její znechucení konkurencí. Zjevně na ni neudělala dojem mnoho žen a jejich pohybů. Je to pro ni drzost.

 • 'Co to sakra!'

  Duke Deuce

  Většina lidí říká frázi Co kurva reaguje na něco, co se děje denně, ale pravděpodobně nikdo s větší silou než Duke Deuce. Síla výrazu poskytuje jedno peklo ad-lib, o čemž svědčí zde. Na vosku to zní ještě lépe.

 • 'Hunhh'

  Rick Ross

  Od chvíle, kdy do hry vstoupil v polovině dvacátých let, je grunt Rick Rosse jedním z nejpopulárnějších ad-libů, které milují svět hip-hopu. Vážný zvukový efekt představuje Šéfa, který je v jeho tašce. Pokud uslyšíte ten chrochtání v pozadí, vězte, že cvaká na mikrofon.

 • 'Skrt Skrt'

  Quavo

  Quavo je sám králem ad-lib. Většina lidí ho spojuje se skandováním Mama !, ale jak bylo slyšet na Kultura 2 album, plus loosies a funkce, které od té doby vydal, je jeho nový go to melodický Skrt skrt. Nechoďte dopředu, prostě to vyžaduje píseň a verš se o stupeň výš, že?

 • 'To jo!'

  Lil Uzi Vert

  Lil Uzi Vert je jo! ad-lib patří mezi nejjednodušší na tomto seznamu, ale určitě má váhu. Znázorněno po celou dobu jeho Věčný útok Toto album a jeho luxusní album přidává do písně benzín, stejně jako tomu bylo v roce 2016, kdy se rapper Philly dostal do hlavního proudu pozornosti. Možná je to rozlišitelný hlas Uzi, díky kterému je tak silný.

 • „Huh“ a „woo!“

  Popový kouř

  Nikdo nemůže popřít skutečnost, že Pop Smoke má jeden z nejunikátnějších hlasů rapové hudby. Jeho ad-libs byly špičkové úrovně, konkrétně jeho set repping Woo a použití Huh. Jeho ad-libs byly rozhodující pro skutečnost, že jeho hudba vyzařovala hvězdnou silou. R.I.P. k brooklynskému prorokovi.

  písně j cole a kendrick lamar
 • 'Co!?' a 'Jo!'

  Playboi Carti

  Stejně jako jeho dvojče Uzi jsou ad-liby Playboi Carti nejčastějšími slovy ve slovníku každého. Co!? nebo jo! by v tomto případě nebylo tak silné, kdyby to pocházelo od kohokoli jiného než atlantského rappera, ale nejlépe věřte, že Carti vědu o jejich doručení zdokonalila. Tito ad-libs téměř vždy ukradnou show.

 • „Jo“ a „Truuu“

  2 Chainz

  2 Chainz 's Truuu ad-lib je tu od dob předčasného příchodu Duffle Bag Boy z roku 2007 a od té doby nezmizí. V současné době ji používá veteránský rapper méně, ale místo toho je muž, dříve známý jako Tity Boi, vhodný pro upuštění Yeahhh v jeho jižním zvuku.

 • 'Výložník! Výložník! Výložník! Výložník! Výložník!'

  Westside Gunn

  Jedna věc na Westside Gunn, nechá toho vrtulníku zpívat ve své hudbě. Odkaz přichází v podobě jeho ad-lib známého jako „Boom! Výložník! Výložník! Výložník! Výložník!' Tyto zásahy mají obludné účinky, pokud jde o zdůraznění slov jeho surových rapových veršů. Vezme vás přímo do ulic, chcete-li.

 • 'Ooh jo'

  Ty Dolla $ ign

  Muzikálnost Ty Dolla $ ign je hluboká a jeho kořeny v R & B jsou posunuty vpřed. S ohledem na osobní důležitost žánru, Ty vytáhl stránku ze staré příručky Jodeci a začal používat frázi Ooh yeah k omlazení svých textů. Je to krásné začlenění.

 • „Straight up“ a „Woah“

  Big Sean

  Od svého debutového alba Konečně slavný , vydané v roce 2011, Big Sean používá ad-libs Straight up a Woah. Když se G.O.O.D. Music signee se rozhodl upustit od svého Detroit 2 LP v roce 2020 si uchoval tu starou chuť, kterou si fanoušci zamilovali před deseti lety. Identifikátory jsou příliš dobré na to, aby se zbavily.

 • 'Jo, motyko!' a 'Drž hubu!'

  Juicy J

  Někdo by mohl namítnout, že neexistují žádné lepší reklamy než Juicy J 's yeah hoe !. Opravdu? Poslouchejte a zkuste to. Už dlouhou dobu jsou jeho hráči mezi prvními třemi, bez ohledu na to, jak se v rapu umisťujete nejlépe.

 • 'Water', 'Bitch' and 'Yuh'

  Lyžařská maska ​​propad boha

  Lyžařská maska ​​The Slump God oprávněně zdůrazňuje svou kapací řeč s ad-libem „Water“, který ve své hudbě zdobí. V alternativních kapsách používá svůj chraplavý hlas k efektivnímu překlopení slov „Bitch“ a „Yuh“ i v jeho verších, což jim umožňuje hrát roli v popředí.

 • 'Grraah'

  Rod Wave

  Nalezeno všude v posledním albu Rod Wave, SoulFly , je tichý ad-lib 'Grrraah.' Nenechte se zmást temnotou v jeho hlase. Punch-in se používá k zvýraznění hlučné diskuse o jeho písních.

Podívejte se na nejlepší hip-hopová alba vytvořená jedním producentem