Toto jsou nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021

Rok 2020 v hip-hopu měl být úplně jiný, než ve skutečnosti byl. Pandemie koronaviru zastavila mnoho vysoce očekávaných alb, která byla naplánována na rok jasné vize. S novým začátkem do roku 2021 by měl být nový rok aktivní, pokud jde o nejoblíbenější talenty hry - z nichž některé za dva až tři roky neopustily nové projekty - a další rappeři, kteří využívají své zavedené hybnosti k zasažení jiného krok.

V loňském roce Drake jako první potvrdil, že oficiálně vydá své šesté album, Certifikovaný milenec , někdy v tomto měsíci. S rapovým tříhlavým G.O.A.T. to nás přivádí k Kendricku Lamarovi a J. Colemu.love & hip hop hollywood sezóna 3 epizoda 10

Během roku 2020 K-Dot mlčel jako obvykle - kromě toho, že se loni v létě připojil k protestům proti policejní brutalitě -, ale šéf TDE Top Dawg loni v květnu řekl fanouškům na Instagramu, že se král Kendrick brzy vrátí. Doufejme, že nastal čas. Pro Faytettenamův nebojácný vůdce J. Cole, Pád neklesl, jak slíbil v roce 2020, ale před koncem roku to potvrdil Instagram že má v zádech několik projektů, které uvidí denní světlo, než dorazí dlouho očekávané LP ..Jinde všichni čekají na to, jak bude Cardi B následovat své debutové album oceněné cenou Grammy, Zásah do soukromí . V loňském roce vypustila hitovou píseň WAP s hřebcem Megan Thee jako loosie, což znamená, že musí mít v děle více tepla. Ve stejné poznámce jsou ulice dychtivé vidět, co Roddy Ricch dále navrhne. Po vydání svého debutového alba z roku 2019 Omluvte mě prosím za to, že jsem antisociální , stále více získává více pohodlně v grafech a v rapových fanoušcích denní rotace.

Během karantény využívali vybraní umělci samoty a využívali volný čas k další vrstvě kreativity. Travis Scott tiše stavěl brány utopie za posledních 12 měsíců kromě společného alba, na kterém pracuje s Kid Cudi. A Post Malone byl také v laboratoři a dělal to, co nazývá nejlepší hudbou svého života.

Od dalších rapových legend, jako je Kanye West, až po nováčky, jako je Baby Keem, bude rok 2021 určitě nabitý a silný pro hip-hop. Jak očekáváme příjemný průvod, zde jsou nejočekávanější vydání roku.

Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021