Těchto 20 hip-hopových disků je lepších než písně, na které reagují

Ten, kdo udeří jako první, vždy neodejde s W. To je poučení, které se rapový svět během let rapperových zkušeností naučil. clapback písně drcení diss stopy od nepřátel, na které reagují.

Někdy rap rappování hraje přesně tak, jak jste si mysleli. Když Nas vyložil svoji Hov-dissingovou stopu „Stillmatic Freestyle“ poté, co ho Jay-Z zavolal Hot 97's 2001 Summer Jam musel vědět, že mu do cesty přišlo více tepla. Mezitím Jay-Z Modrotisk album toho září rapper upustil, zasadil divokou ránu, kterou by každý očekával. Tou ranou bylo „převzetí“, které navzdory tomu, co mnoho fanoušků říkalo o Nasovi následný lepší „Ether“ byl zdaleka nejlepším záznamem v tomto historickém sem a tam.V jiných případech pocházejí reakce z míst, která fanoušci nikdy nečekali. Když Ice Cube použil svůj verš pro hosta k písni Mack 10 z roku 1995 „Westside Slaughterhouse“ k rozepnutí Common, je těžké si představit, že věděl, že vztek Com zasáhne úderem následující rok na kousavou odpověď „The Bitch in Yoo. ''Jak je tomu u většiny disperzních písní, vítěz si obvykle odnáší umělec, který dokáže být nejnápadnější a naprosto neuctivý. Někdy jeden rapper vystřelí menšího dispečera na nenápadné trati, která není o hovězím masu, jen aby osoba, kterou jmenuje, upustila nebo se zmiňuje, aby se vrátila k vyprázdnění celého klipu skrz celou dissovou píseň.

Nyní je čas podívat se na některé epické diskové stopy, které byly lepší než ty, na které reagovali. Úplné zveřejnění: Tupac Shakur 'Hit' Em Up 'nebude na tomto seznamu. Píseň, která vyšla po The Notorious B.I.G. klesl „Who Shot Ya“ - newyorský rapper zaznamenal stopu několik měsíců před Tupacovým výstřelem, nereaguje na konkrétní diskovou stopu, protože Biggieho snaha vůbec nebyla disková stopa. Stále existuje spousta dalších epických zpětných vazeb, které je třeba řešit.Dnes, XXL se podívá na dissové písně, které byly lepší než ty, na které reagovaly. Prohlédněte si seznam níže a zjistěte, které stopy způsobily řez.

 • Jay-Z je „převzetí“

  Reakce na Nas '' Stillmatic Freestyle '

  Jay-Z a Nas ' spor se neustále vařil od poloviny 90. let, ale ve skutečnosti to nevybuchlo, dokud Jay-Z nezjistil náhled Modrotisk píseň „Takeover“ na koncertu Hot 97 v roce 2001 Summer Jam. Na závěr Hov zakřičel texty: „Zeptejte se Nas, on to s Hovem nechce,“ a odtud bylo hovězí maso oficiálně zapnuté. Ale buď nenahrál, nebo neprovedl skutečnou Nas diss část písně, která by se objevila na finální skladbě, když Modrotisk byl propuštěn v září.

  Po ukázce „Takeover“, která ještě nebyla oficiálně vydána, Nas odpověděl svým „Stillmatic Freestyle“ - Hov diss - ve stejném měsíci jako Summer Jam z roku 2001. Diss měl nějaké citovatelné pruhy, ale prostě nemohl žít podle dosud nevydané plné verze „Takeover“.  Jakmile oficiální převzetí převzalo, bylo jasné, že Hov má navrch. Cvičení v kostce, „převzetí“, kontextualizovalo kontext Nasova vnímané nedostatky, jmenovitě myšlenka, že rapper z Queensu od vyložení jen upustil od průměrných alb Illmatic sedm let předem.

  „Byl jsi v této desítce, já v ní pět; vylepšit, Nas / Čtyři alba za 10 let, nigga? Mohl bych rozdělit / To je každý každý… řekněme dva, dva z nich byly hovno doo / Jeden byl „Nah ...,“ druhý byl Illmatic / To je průměr jednoho horkého alba každých 10 let, “hovoří Hov na nedbale brutální stopě.

  Jay-Zovo převzetí

  Nas ' 'Stillmatic Freestyle'

 • Eminemův ‚Quitter / Hit‘ Em Up Freestyle '

  Odpověď na „Whiteyho pomstu“ Everlastu

  V roce 2000 Everlast hodil několik výstřelů na Eminema na jeho Em diss 'Whitey's Revenge.' Trochu předvídatelně však Em skončil W, když odpověděl.

  Celá věc začala, když Everlast plivl na bar, který Em interpretoval jako o své dceři Hailie na Dilated Peoples. Píseň z roku 2000 „Ear Drums Pop (Remix).“ V rozhovoru pro rok 2020 Talib True Lidová strana podcast „Everlast vysvětlil, že ve skutečnosti měl na mysli píseň Halleyovy komety, a nikoli Emovu dceru, ale Em to tak nebral a řekl mu„ Pamatuji si “. Odtamtud rapper z House of Pain vyložil nahrávku „Pomsta Whiteyho Forda“, což je diskový záznam s verbálními údery, které by si více pamatovaly, kdyby nebyly namířeny na Em.

  Pro Eminemovu odpověď „Quitter / Hit Em Em Freestyle“ si dělá legraci z poměrně nízkých rekordních prodejů Everlastu.

  Em s použitím napjatých schémat rýmů a nějakých vtipných slovních hraček rapuje: „Věděl jsem, že žárlíš ode dne, kdy jsem tě potkal / rozčilil jsem tě, protože si vážím respektu, vsadím se, že se ti líbila dokonce i tvoje neteř a synovec / A teď nenávidíš Freda, protože tě Lethal opustil / Peckerwood se zbláznil, protože jeho nahrávka se stala dřevem / Žádná úcta v kapuci, utekla mu na krk.

  Zatímco Everlast nechal pár výstřelů, Em vyprázdnil celý klip.

  Eminemův 'Quitter / Hit' Em Up Freestyle '

  Everlastova „Whiteyova pomsta“

 • Pusha-T 'The Story of Adidon'

  Reakce na Drakeův „Duppy Freestyle“

  Bitva mezi Pusha-T a Drakeem se v roce 2018 dostala velmi ošklivě a oba umělci dostali pár barů. Nakonec byl Push vítězem.

  Otevřená část jejich hovězího masa začala, když Pusha zavolal Drakea pro obvinění ze psaní duchů na „Infračerveném“, střih z Pushova Daytona album, které upustilo 25. května 2018. O necelý jeden den později Drizzy odpověděl skladbou „Duppy Freestyle“, kterou pojmenoval snoubenkou Pushy a odtud Push pravděpodobně upustil od nejpříznivějšího diss songu. v historii rapu.

  Čtyři dny poté, co Drizzy vyložil „Duppy Freestyle“, byl Push uvolněn „Příběh Adidona,“ Drake diss, na kterém oznamuje existenci Drizzyho syna Adonise a obviňuje 6. Boha, že je smrtícím otcem.

  „Skrýváš dítě, nech toho chlapce přijít domů / Deadbeat muthafucka hraje“ pohraniční hlídka, “rapuje Pusha. Sheesh.

  Pusha-Tův příběh Adidona

  Drakeův Duppy Freestyle

 • Ice Cube „No Vaseline“

  Odpověď na zprávu N.W.A pro B.A.

  Rozptýlit osobu, která napsala většinu vašich největších písní, nikdy není skvělý nápad, a to je něco, čeho se N.W.A těžko naučila poté, co hodil pár výstřelů na bývalého člena Ice Cube na parodii z jejich Niggaz4Life album. Při svém vystoupení z roku 1991 „Zpráva BA“ Dr. Dre zavolá Cubeovi, který skupinu opustil kvůli finančnímu sporu s Jerry Hellerem a Eazy-E, „punkovou muthafuckou“ a MC Ren říká, že ho sodomizují koštětem . Fajn.

  V reakci na to Ice Cube uvolnil píseň „No Vaseline“ z roku 1991, což je začarovaný diskurs, který se zmiňuje o tom, že napsal rýmy Eazy-E, potlačuje rapovou schopnost Dr. Dre a uráží manažera N.W.A. Jerryho Hellera.

  „Yella Boy je ve vašem týmu, takže ztrácíte / Ayo, Dre, zůstaňte na produkci / Říkejte mi Arnold, ale byl jste čurák / Eazy-E viděl váš zadek a rychle do něj šel,“ plivne Cube.

  Díky pronikavým urážkám, hlasitým zábavným slovním hříčkám a divokému podání „No Vaseline“ nepochyboval o tom, kdo rapovou bitvu vyhrál. N.W.A nikdy na píseň nereagoval.

  Ice Cube 'No Vaseline'

  „Zpráva společnosti N.W.A.“

 • The Ripper Strikes Back od LL Cool J

  Odpověď na „druhé kolo KO“ Canibus

  V roce 1997 se Canibus objevil jako host na 4, 3, 2, 1 společnosti LL Cool J, která také zahrnuje Method Man, Redman a DMX. „Bus byl v písni, dokud LL neslyšel jeho verš, a urazilo ho rapování Canibuse:„ L, je to mikrofon na tvé paži? To si nechám půjčit. “ LL to tedy odstranil a přidal k písni vlastní texty, které se podprahově probodávaly v Canibusu. Poté Canibus vystřelil zpět „Second Round K.O.“

  Snl šance rapper cílovou čáru

  Pro trať Canibus maluje LL jako někoho, kdo získal popularitu, ale ne důvěryhodnost textaře. Odpověď LL uvedla tento pojem do země.

  V roce 1998 LL Cool J opětoval palbu skladbou „The Ripper Strikes Back“, skladbou, na které rapuje s agresivitou a technickou přesností, která odpovídá „Busu“.

  „Čtyřicet devět liber a tryin“ být mafiánem / Běhat po městě s podvodníky Boba Marleyho / Zeptejte se Canibuse, on tomu nerozumí / „Protože 99 procent jeho fanoušků neexistuje,“ LL rapuje o písni, která se cítí jako nevyvratitelný důkaz, že by mohl jít bar pro bar s kýmkoli.

  Zatímco „Second Round K.O.“ rozhodně má nějaké vysoké body, LL si toto vítězství dokázala odnést domů.

  'The Ripper Strikes Back' od LL Cool J.

  Psi „Druhé kolo K.O.“

 • Jadakiss '' Mat ''

  Reakce na 50 centovou „prasátko“

  Předtím, než terorizoval rappery na Instagramu, se o ně 50 Cent staral na vosku, a pokud jste věnovali pozornost jeho kariéře, víte, že po sobě zanechal stopu těl. Jedním z umělců, kterému se podařilo přežít a dokonce se mu dařilo po chytání lyrických bloudí od Fifa, byl Jadakiss, který ve skutečnosti porazil šéfa G-Unit.

  Všechno to začalo, když 50 Cent klaunoval Jadu na píseň Piggy Bank z roku 2005, která se zaměřila na Jadu, Fat Joe, Nas, Ja Rule a několik dalších. Fif disease Joey Crack a Jada pro spolupráci s Ja Rule na ‚New York ', zatímco dva Queens rappeři byli zapleteni do hovězího masa. Veselý, 50, faux Def Jam Vendetta - stylový videoklip k videu „Piggy Bank“, který měl Kiss & postava vypadá jako baculatá želva Ninja. Přesto se Jada naposledy zasmála.

  Po padesáti padlých „Piggy Bank“ „Jada“ shodila „Checkmate“, jeden z nejlepších clapbacků v historii rapu. Pro trať, cvičení s technikou stručnosti a rýmu, říká, že 50 má nejhorší tok v G-Unit, odkazuje na pověsti o tom, že Fif je zlatonka, a dokonce najde způsob, jak si z něj dělat legraci z toho, že vyhodil do vzduchu poté, co byl zastřelen devětkrát . 'Odkdy je v pohodě střílet a nestřílet?' Jadakiss rapuje. Au.

  Tím, že se Jada pustil do prakticky každého příběhu anti-50, odkazoval se na přátele a obchodní aktivity Fif („Měli byste jen prodávat oblečení a tenisky“), Jada vytvořil dojem, že zná svého nemesis uvnitř i venku. Výsledkem byl jeden z mála okamžiků, kdy byl Fif na poraženém konci hovězího masa.

  Jadakiss 'Šach mat'

  50 Cent 'Piggy Bank'

 • Dr. Dre ‚Fuck Wit Dre Day (And Everybody’s Celebratin ')'

  Reakce na „Fuck Compton“ od Tima Doga

  Před třiceti lety Tim Dog nenáviděl nějakého staromódního hráče, a tím si vysloužil několik kapek na jedné z největších diss tracků všech dob.

  Celá sága začala, když newyorský rapper upustil od písně Fuck Compton z roku 1991, která se zaměřila na comptonské rappery Eazy-E, Dr. Dre a zbytek N.W.A. během chvíle, kdy tyto činy dominovaly rapu. Tim Dog, který se zaměřil na Dre, učinil několik poznámek o Dreově údajném útoku reportéra Dee Barnesa. „Dre, beatin“ na Dee z „Pump It Up!“ / Step to the Dog and get fucked up, “zaklepal.

  NWA nikdy neodpověděla jako skupina, ale na singl Dr. Dre z roku 1992 'Fuck Wit Dre Day (And Everybody's Celebratin') 'míří Snoop Dogg na Tima slovními údery (včetně několika homofobních barů o Timově matce) po Dre hodí tyče na Eazy-E.

  „Ale poser se na svou matku, mluvím o tobě a mě / Toe to toe, Tim M-U-T / Tvá štěkot byl hlasitý, ale tvé sousto nebylo brutální / A oni se rýmují, že jsi kopal byly docela bootylicious, “rapuje Snoop, než urazil Tima ještě jednou, jak píseň končí.

  Dre a Snoopova dráha je nejznámější tím, že jezdí na Eazy, ale protože je tu celý verš věnovaný Timovi, dělá to střih.

  Dr. Dre 's' Fuck Wit Dre Day (And Everybody’s Celebratin ')'

  Tim Fuck Compton

 • Hra je „Kontrola škůdců“

  Odpověď na Meek Mill 'Ooouuu (Remix)'

  Ačkoli hovězí maso bylo zmáčknuto od chvíle, kdy byl Meek propuštěn z vězení za obvinění související s podmínečným propuštěním v dubnu 2018, hovězí maso mezi The Game a Meek Mill bylo skutečné a Game si odnesl výhru.

  Během jejich setkání 2016 a zpět v září téhož roku Game obvinila Meek z toho, že řekla policii v Los Angeles, že Game má něco společného s loupeží zpěváka Seana Kingstona v červnu 2016 a uvolní diskurs s názvem '92 Bars. ' Téhož měsíce se Meek spojil s Omelly a Beanie Sigel na hře Dis Over The Beat pro Young M.A 's útěkovým singlem' Ooouuu. ' Na trati Meek tvrdí, že Game býval striptérkou, a říká, že Game ustoupil v hovězím masu s Young Thug. Hra odpověděla 'Hubení škůdců,' diss track přes stejný rytmus.

  U této písně Game bojuje s Meekem za údajnou roli ve skákání Quentina Millera - muž, kterého Meek prohlásil za ducha, napsal několik Drakeových písní. Hra také říká, že Meek se zbavil rapového úniku od Drizzyho.

  proč bojují Chris Brown a Soulja

  'Skočili jste na Quentina Millera a teď už nešrotujete / Byl čas jít na Drizzy a teď ne rapujte,' plivla hra.

  S několika jednorázovými linkami zaměřenými na Beanie Sigel pro dobrou míru měla Game rozhodně nejlepší diss song v tomto mini feudu.

  The Game 'Pest Control'

  Meek Mill 'Ooouuu (Remix)'

 • Ludacrisův verš o Youngovi Buckovi ‚Stomp '

  Odpověď na verš T.I. o Young Buck ‚Stomp '

  Young Buck se ocitl v zajímavé situaci, když dával dohromady jednu konkrétní skladbu pro své debutové album z roku 2004, Straight Outta Cashville . U filmu „Stomp“ popadl gruzínské rappery T.I. a Ludacris za verše pro hosty a oba na sebe stříleli.

  Problém začal poté, co Luda uslyšela Tipův verš, který používá slovní hříčku na Ludově jménu: „Skuteční niggové vidí rozdíl“ mezi vámi a tím, jak jsem byl poražen? To je směšné! “

  Lišta je odkazem na videozáznam z I-20 - umělce na značce Luda's Disturbing Tha Peace - ve kterém je někdo zbit. Osoba měla na sobě tričko T.I. myšlenka měla ta slova Music Trap na něm, což je název druhého významného alba vydavatele Tip.

  Poté, co Luda uslyšel TIův verš, nahrál na Tip svůj vlastní, naplněný méně jemnými údery, odkazující na lyriku ze singlu TI z roku 2003 'Rubberband Man' a Tipova rapového jména pro nejcitovatelnějšího hráče bitvy: 'Takže pimpin', buďte snadní; přestat chytat pocity / 'Protože stojíš za pár stovek grand, a já za miliony / Nikdo nemyslí' o tobě, navíc tvé hovězí maso není legitimní / Takže prosím zůstaň mimo TIP mého [ptáka]. ''

  Díky soustředěnějšímu útoku se Luda chopila tohoto.

  Ludacris Verš o Youngovi Buckovi „Stomp“

  Verš T.I. na Young Buck 'Stomp'

 • Boogie Down Productions 'The Bridge Is Over'

  Odpověď na MC Shan ‚Kill That Noise '

  Bitva mezi Boogie Down Productions a MC Shan začala nad možným nedorozuměním, ale skončila vítězstvím BDP.

  Celá sága odstartovala, když MC Shan plivl nějaké texty na track The Bridge z roku 1985, což BDP KRS-One interpretovalo jako tvrzení, že hip-hop vytvořil Queens, ne Bronx. BDP odpověděl písní nazvanou „South Bronx“, skladbou z roku 1986, která praštila Shana za jeho texty o Queensbridge. Odtamtud Shan udeřil zpět skladbou 1987 „Kill That Noise“ a poté KRS a BDP prošli smrtící ranou.

  Vydáno před vydáním BDP Myšlenka zločince Album v roce 1987, „The Bridge Is Over“ je jednou z nejlegendárnějších bitevních písní všech dob. Trať zahrnuje ostny u členů Juice Crew MC Shan, Marley Marl, Roxanne Shante a dalších a obsahuje chytlavý háček a klavírní smyčku, která generuje vzrušení pokaždé, když se objeví. „Říkám, most je u konce, most je u konce, biddy bye-bye“ zůstává stejně chytlavý jako kdykoli po 34 letech od vydání písně. KRS-One a BDP rozhodně drží toto vítězství.

  Boogie Down Productions & „Most skončil“

  kdo vyhrál Grammy za nejlepší rapové album

  MC Shan 'Kill That Noise'

 • Společná 'The Bitch in Yoo'

  Odpověď na verš Ice Cube o „Westside Slaughterhouse“

  Běžné je mnoho věcí, ale nikdy na něj nebude nikdy myslet jako na bitevního rappera. To však neznamená, že to v sobě nemá. To je lekce, kterou se Ice Cube naučil během hovězího masa v polovině 90. let.

  Všechno to začalo, když se zdálo, že Common vrhl pár ran na rappera z West Coast na singl 1994 „I Used to Love H.E.R.“ V této písni Common popisuje hip-hop jako bývalou přítelkyni a v jedné sadě textů se zdá, že viní západní pobřeží z rapového přechodu k gangsta rapu.

  „Nyní je černá hudba černou hudbou a je to všechno dobré / nebyla jsem slaná, že byla s chlapci v kapuci,“ zaklepal Com, který také výslovně zmiňuje také hip-hopovou explozi na západním pobřeží. Odkaz „chlapci v kapuci“ byl považován za odkaz na Cube, který ve filmu z roku 1991 hrál roli Doughboye, Boyz n the Hood .

  O něco více než rok poté, co Com upustil od slova „Používal jsem k lásce k H.E.R.,“ odpověděl Cube poezií na „Westside Slaughterhouse“ od Macka 10. V písni Cube pořídil nepříliš zahalený výstřel na Common.

  „Miloval jsem ji, blázen, protože jsme ji šukali / Pussy-whipped fena bez Common Sense,“ plivl Cube.

  V roce 1996, Com tleskal zpět s 'The Bitch in Yoo.' Na dráhu Common nazývá Cube falešného muslima a pečuje ho za to, že použil příliš mnoho vzorků George Clintona. Nejvýznamnější je způsob, jakým Com zcela opouští tuto pacifistickou stránku ve své hudbě, kterou proslavil.

  „Jak vypadám, sakra, jak se zbavuje celého pobřeží? / Od té doby jsi nedělal hovno AmeriKKKa's Most „Běžné rapy.

  Zatímco Cube tam dostal nějaké pronikavé linie, Commonův divoký a pravděpodobně neočekávaný přístup mu dává převahu zde, ačkoli obě písně jsou drogy.

  Společná „The Bitch in Yoo“

  Ice Cube 'Verse on Mack 10' 'Westside Slaughterhouse'

 • Společnost Linda Tripp společnosti Flow

  Reakce na Sole's 'Dear Elpee'

  Sole si pro toto hovězí maso myslel, že ho měl, když zavolal tehdejšího člena společnosti Flow El-P, ale současný člen Run The Jewels skončil tím nejlepším a posledním smíchem.

  V roce 1999 Sole poprvé zasáhl píseň „Dear Elpee“, kterou obviňuje El-P ze snahy nechat Soleho čerpat z hudebního průmyslu a používat velká slova, kterým nerozumí. „Váš ego systém je křehký, s lžící bych to mohl rozebrat / Znělo to, jako by Corky dostal nubs do Websterova slovníku,“ rapuje Sole na trati.

  Téhož roku se El-P and Company tvrdě vrhli na „Lindu Trippovou“, což je dis track zaměřený na Sole, který ve skutečnosti zahrnuje zaznamenaný telefonní hovor mezi El-P a Sole. V rozhovoru Sole dává rekvizity El-P a Company Flow a říká, že nechce hovězí maso. S touto trochou zranitelnosti vstříknutou na samý začátek písně byla scéna připravena na brutální zastavení šíření a El-P dodáno.

  „Ty maličko, lžeš muthafucko, víš, že mě líbáš na zadek / A pak se pokusíš [DJ škrábat texty říkající„ Změnit minulost “] / Kdo spadl do své vlastní soupravy hiri kiri, když si lhal / Self- zneužívání prodejem lží sebezničující, “rapuje El-P, v podstatě Sole nazval fanynkou.

  El-P není ten pravý.

  Společnost Flow 'Linda Tripp'

  Jediný 'Drahý Elpee'

 • Bad Boy od G-Eazyho

  Reakce na „Funk Flex Freestyle“ od Machine Gun Kelly

  V roce 2018 použil Machine Gun Kelly freestyle Funkmaster Flex k hodení slovních šipek na G-Eazy a Gerald odpověděl epickým zastavením šíření, které nedostává tolik chvály, jak by mělo. U freestylu, který měl premiéru v srpnu 2018, MGK tvrdí, že měl sex s přítelkyní G-Eazyho - MGK neříká jméno ženy, ale G-Eazy tehdy chodil se zpěvačkou Halsey - a ten Eazy zkoušel se podívat.

  „Jen to nechme G / Jen Eazy, s nímž jsem kurva, je E / Viděl jsem, že zemřel na vlasy a dostal visící náušnici / V prdeli jsem s jeho dívkou, teď vypadá jako já, ta sračka vládne / Jak se ho opovažuji, troufám si ho / Nepřemýšlej o porovnávání / Člověk vypne ten frat rap, je mi špatně ze sluchu. “

  Na „Bad Boy“, což byla reakce G-Eazyho, která vyšla ve stejný den, kdy klesl volný způsob MGK, Gerald zasáhne MGK s kousky faktů a spoustou malicherností.

  „Nadpisuji arény a všechny moje sračky jsou platinové / Nikdy jste neviděli plaketu a vaše poslední hovno bylo 30 000 / Není to konkurence, ublížil bych vám, kdybych se začal chlubit / Irelevantní v kultuře, nikdo nedává kurva na něj / Máš obě moje čísla, celou tu dobu, nikdy jsi tomu chlapci nevolal / jsem headlining, slyšel jsem, že se otevíráš Fall Out Boy. “

  Tito dva od té doby rozmačkali své hovězí maso, ale když to bylo zapnuté, lze s jistotou říci, že Gerald sbíral výhru.

  Bad Boy od G-Eazyho

  Machine Gun Kelly Funkmaster Flex Freestyle

 • Ma $ e 'Oracle'

  Odpověď na Cam'ronovo „It Killa“

  V roce 2017 hodil Camon rány několika výstřely Ma $ eho způsobem a to, co Cam dostal na oplátku, bylo ještě brutálnější.

  Všechno to začalo tam a zpět, když Cam v listopadu 2017 upustil od své písně „It's Killa“. Na této písni Cam líčí dobu, kdy říká, že Ma $ e chránil před přítelem dívky, se kterou Ma $ e spala. Rovněž hrozí, že ublíží svému kolegovi harlemskému rapperovi.

  „Já to sakra nedělám, jo, Cam, já jsem byl gung-ho / Mám doma tento nigga a on mi předal hundo (100 $?!) / Řekl jsem mu to rovně nahoru, já ho necítím / Nech mě to zakřivit nigga, než ho nakonec zabiju, 'zaklepal Cam na trať.

  Ma $ e reagoval na diskurz z roku 2017 „The Oracle“, což je přímá diskurzní skladba, která rapovému světu připomněla, proč se stal legendou. Na trať vyloží obvinění z práskání a dělá si legraci z Cam, že byl zastřelen ve Washingtonu, D.C.

  „Daňové vás znají jako niggy, kteří prskali na Roc / D.C. Crips vás znají jen nigga, kterého zastřelili, “zaklepal Ma $ e, než prohlásil, že Cam měla sex se svou vlastní sestrou.

  Cam vyšel silně, ale nakonec jeho výprava nebyla tak specializovaná jako Ma $ e a nenabídl tolik citovatelných pruhů, takže Ma $ e zde chytil W.

  Ma $ e 's' Oracle '

  Cam 'ron' s 'It' Killa '

 • Drakeův „Duppy Freestyle“

  Reakce na „infračervený“ signál Pusha-T

  Ačkoli se to v mixu trochu ztratilo, protože Pusha-T měl nejlepší okamžik celé jejich bitvy, Drake měl zpočátku nejlepší dis track ve své otevřené válce slov.

  Poté, co Push žertoval o Drakeovi a pověstech o psaní duchů na Pushově 2018 Daytona skladba „Infrared“, odpověděl Drake stejný den skladbou „Duppy Freestyle“, která zpochybňuje důvěryhodnost ulice Pusha-T a zpochybňuje Kanye West. Torontoský rapper si také našel čas na odkaz na podepsaný mikrofon, který před lety podepsal Clipse.

  „Člověče, mohl bys prodat dětem na univerzitách pro Nike a Mercedes / Ale chováš se, jako bys prodával drogy Escobarovi v 80. letech / měl jsem tvůj mikrofon, ale pak vybledl podpis / myslím, že se to hodně podobá tomu, co ; se to v poslední době děje, 'Drake rapuje na trati.

  Zatímco „Pusha-T“ „The Story of Adidon“ byla nejlepší skladbou jejich hovězího masa, Drizzyho „Duppy Freestyle“ se svými cílenějšími texty byl lepší než „Infrared“.

  Drakeův Duppy Freestyle

  Infračervené zařízení Pusha-T

 • Dame D.O.L.L.A. je 'Reign Reign Go Away'

  Odpověď na „Původce“ Shaquilla O'Neilla

  Sága o Dame D.O.L.L.A. a hovězí hovězí maso Shaquille O'Neal je příběhem hravých popíchnutí a nadměrných nároků. Nakonec však zvítězila Dame. Všechno to začalo v roce 2019, kdy Dame přiznal, že si myslí, že vytvořil lepší rapové písně než Shaq, který zahájil svou vlastní rapovou kariéru v 90. letech. Dame to komentovala během epizody ze září 2019 Podcast Joe Budden .

  Odtamtud Shaq upustil od stopy Dame diss „Původce“ což vypadalo, že zdiskredituje Dameho úspěchy jako hráče míče a rappera. Asi o dva týdny později Dame odpověděl „Reign Reign Go Away“, což je odkaz na Shaqovo třetí studiové album s názvem Nelze zastavit vládu .

  'Říká, že je KOZA, jdu si pro jeho tělo / Platina, protože si koupil kopie / Měl jsem mi jen projít pochodní / Neměl jsem výčitky svědomí, zbil jsem ho jako Rocky / Naplním nádrž Dieselem,' rapuje Dame a odkazuje na Shaqovu přezdívku Shaq Diesel.

  Ti dva šli tam a zpět a oba dostali pár veselých barů, ale Dame nakonec získal legendu NBA.

  Dame D.O.L.L.A. je 'Reign Reign Go Away'

  Shaquille O 'Neal' The Originator '

 • Eminemův Killshot

  Reakce na „Rap Devil“ od Machine Gun Kelly

  Zatímco Machine Gun Kelly rozhodně obešel číslo 1 ve svém rapovém hovězím s 'Rap Devil' v roce 2018 Eminemova odpověď, 'Smrtelná střela,' bylo ještě lepší, i když některé protiklady opakují.

  Pro „Rap Devil“ si MGK vysmíval Em za to, že mu bylo 46 let, a pro „Killshot“ Em opravdu využil svého komerčního úspěchu a kulturního odkazu ke snižování Kellyho.

  Na „Killshotu“ Em rapuje: „Co víš? Jejda / Poznej svá fakta, než na mě přijdeš, lil goof / Luxury, ach, ty jsi se zlomil, děvko? / Jo, měl jsem dost peněz v roce '02 / spálit je před tebou, ho / mladší já? Ne, ty mě blázon, je to legrační, ale tak pravdivé / já bych byl raději 80letý než dvacetiletý ty / Dokud nebudu bít do stáří / Stále mohu zaplnit celou stránku 10letý hadr / Máte ve svém městě více fanoušků než vy, lil děcko, jdi si hrát / Cítím se, jako bych hlídal Lil Tay. “

  Zatímco píseň MGK byla výstižnější, Em byla o něco více založená na realitě a její vysoké body byly o něco vyšší. Přesto to byla překvapivě drogová bitva.

  Eminemův Killshot

  Machine Gun Kelly 'Rap Devil'

  Nicki Minaj 2016 American Music Awards
 • Rap Devil od Machine Gun Kelly

  Odpověď na Eminemovo „Ne stejné“

  Eminem nebyl spokojený s některými texty, o kterých si myslel, že ho Machine Gun Kelly namířil na hostující verš pro píseň Tech N9ne z roku 2018 „No Reason (The Mosh Pit Song)“, takže odpověděl svým Royce 5 „9“ píseň „Not Alike“, kterou vydala Em Kamikadze album v roce 2018. MGK však překvapivě přinesl odpověď, díky níž se stal vítězem 1. kola.

  Vydáno v září roku 2018, jen několik dní poté, co Em's odstín MGK vytvořil vlny na internetu, byl MGK 'Rap Devil' velkým problémem. Píseň, jejíž název je chytrým otočením Emova samopředepsaného rapového přezdívky „Rap God“, je písní, díky níž Kelly vypadá, že Em vypadá jako geek, který si zapamatuje slovník, ale nedělá nic jiného.

  „Homie, chápeme to, víme, že jsi největší rapper naživu / Fucking dweeb, vše, co děláš, je přečíst si slovník a zůstat uvnitř / Fuck & Rap God, & quot; Jsem rap ďábel / přichází holá tvář s černou lopatou, “rapuje Kelly.

  Trať v tomto kole vydělala MGK na W, ale Em mu ukázal o několik měsíců později více v komoře.

  Machine Gun Kelly 'Rap Devil'

  Eminemova „ne podobná“

 • Eminem, 50 Cent a Busta Rhymes 'Hail Mary'

  Odpověď na „Ja Loule Loose Change“

  Na vrcholu svého hovězího masa v dubnu 2003 Ja Rule upustil od písně „Loose Change“, na kterou má 50 a jmenuje Eminemovu dceru Hailie. To připravilo Emu půdu pro hlavní pleskání.

  Téhož měsíce se Eminem vrátil s 50 centy a Bustou Rhymesem na volný způsob přes instrumentální hru Hup Mary od Tupaca Shakura. U skladby Em a 50 převzali tokový a rýmový vzor, ​​který Tupac použil pro klasickou píseň z roku 1996.

  V písni 50 přineslo nejhorší osten.

  'Lil' nigga jménem Ja si myslí, že žije jako já / Talkin & ‚Odešel z nemocnice, vzal devět jako já / Žiješ ve fantazii, nigga, já odmítám tvůj vklad / Když tvůj lil sladký zadek gon ' vyjít ze skříně? / Nyní se divil, proč ho DMX vyhodil / Příště dospělí lidé mluví, děvko, zavři pusu, 'zaklepalo 50.

  Ja dostal pár barů, ale nakonec to bylo příliš mnoho na překonání.

  Eminem, 50 Cent a Busta Rhymes 'Zdrávas Maria'

  Ja Rule 'Loose Change'

 • Capone-N-Noreaga 'L.A., L.A.'

  Odpověď na Dogg Pound ‚New York, New York '

  Podle Kurupta, Dogg Pound „New York, New York“ mělo být poctou NYC, ale poté, co na ně někdo střílel, když byli na natáčení videoklipu NY, Snoop zahrnul scénu, kde kopal přes některé věže. Capone-N-Noreaga nebyli spokojeni s písní a videem z roku 1995, takže udeřili zpět 'L.A., L.A.'

  Capone-N-Noreaga pro svou píseň, která také obsahuje Mobb Deep, použila v podstatě stejný rytmus jako „New York, New York“. Ale u videa udělali věci mnohem osobnějšími, když unesli členy Dogg Pound a hodili je přes most NYC.

  I když žádná z těchto písní nemá výslovný projev vůči ostatním umělcům, „L.A., L.A.“ získává výhodu díky své smělosti a ještě urážlivějšímu videu.

  Dogg Pound 'New York, New York'

  Capone-N-Noreaga 'L.A., L.A.'

Podívejte se na nejočekávanější hip-hopová alba roku 2021