Antonio Brown z Buccaneers z Tampa Bay táhl za trénink s 6ix9ine

Široký přijímač a rapper Tampa Bay Buccaneers Antonio Brown se na sociálních médiích stáhne poté, co se objevilo video o tom, jak pracuje s hip-hopovým pariah 6ix9ine.

Video se objevilo v pátek (7. května) na dvou trénincích prostřednictvím Brownovy Instagramové stránky. Podle TMZ , vítězný Super Bowl pozval Tekashiho do svého fotbalového tréninkového zařízení v Miami. V klipech běhají dvě cesty proti sobě, přičemž Brown většinou ztrapňuje Brooklynského rappera-federálního informátora.V komentářích k příspěvku na Instagramu projevili svou nespokojenost kolegové sportovci Chad Ochocino a J.R.Bývalý rozohrávač NFL Terrelle Pryor dodal: „Sakra AB.“

Rapper DoeBoy zveřejnil v komentářích „C&mon gang you tripping“.AB přes Instagram

Brown se na Twitteru začal pražit, protože se stýkal také s Tekashi. „Antonio Brown hraje fotbal s 6ix9ine [krysí] zadkem,“ tweetoval po zhlédnutí videa jeden člověk.

Jiní byli zmatení, proč se Brown spojuje s 6ix9ine. 'Proč je AB na prvním místě s tekashi kn?' zmatený uživatel Twitteru přemýšlel.Brown a 6ix9ine jsou rozhodně dva baviči, kteří se pohybují v rytmu vlastního bubnu. Vzhledem k tomu, že Brown má rapovou kariéru, kterou se pokouší začít, nebylo by příliš překvapující, kdyby v budoucnu viděli, jak tito dva spolupracují na hudbě.

6ix9ine v poslední době trávil na Floridě hodně času. Předvedl své první živé vystoupení od propuštění z vězení v Orlandu na Floridě minulý měsíc.

Níže naleznete další tweety na Twitteru od lidí reagujících na AB při práci s 6ix9ine.

Tyto tónově neslyšící hip-hopové momenty dokazují, že rapperi mohou být zasaženi vážným odporem