Podívejte se na každou změnu, kterou Kanye West po svém vydání uvedl v „životě Pabla“

{h1}

Od té doby Život Pabla v únoru klesl, Kanye West postupně provedl změny v albu a aktualizoval jej na streamovacích službách. LP se označuje jako živé umění a zdá se, že & Ye to v dohledné budoucnosti zdokonalí.

Koncert NBA Youngboy a Quando Rondo

Společnost Def Jam, značka „Ye“, vydala tiskovou zprávu, která to potvrdila slovy: „V následujících měsících vydá Kanye nové aktualizace, nové verze a nové iterace alba. Díky inovativnímu a nepřetržitému procesu bude album živým a rozvíjejícím se uměleckým projektem. “Většina změn je u každé verze subtilní Pavel . Hlavními revizemi jsou Vic Mensa a Sia, které se vracejí zpět k filmu „Wolves“ a nedávný přírůstek Saint Pabla jako outro alba. Kanye také hrál s jeho albem z roku 2013, Yeezus, verze, která se aktuálně zobrazuje v Apple Music. Existují dokonce i několik pozorování fanoušky, které Kanye West nahrál mírně pozměněnou verzi Ježíš do Apple Music. Jeden fanoušek si všiml, že začátek Black Skinhead má nyní zkreslenější vokál než původní verze písně.Pokud jde o jeho další projekt, Kanye tento týden konečně upustil od oficiální verze svého nového singlu Champions, který zahrnuje Gucci Mane, 2 Chainz, Travis Scott, Big Sean, Desiigner, Yo Gotti a Quavo. Je to naše první ochutnávka Krutá zima, další G.O.O.D. Hudební kompilace po roce 2012 Kruté léto. O stavu uživatele stále není ani slovo Turbo Grafx 16, o kterém Kanye dříve uvedl, že jeho nové sólové album letos klesá.

Ale předtím , Yeezy se vydává na cestu Život Pabla do města poblíž tebe. West oznámil 32denní turné a kvůli drtivé poptávce dokonce přidal další zastávky. Když začíná turné, verze T.L.O.P. které Kanye předvádí, se bude pravděpodobně velmi lišit od toho, co je i při vydání TIDAL. Podívejte se níže na změny, které Kanye provedl v albu od jeho pádu. • 'Ultralight Beam'

  Části sboru jsou pozměněny a zasaženy mnohem tvrději. Šance The Rapper získává trochu lásky se svými ad-libs „Nikdo nemůže soudit“ přidanými na hranici 2: 44.

 • „Otče, roztáhni mi ruce Pt. 1 '

  Nové vokály na pozadí se objevují na konci Kanyeho verše.

 • „Pt. 2 '

  Produkce byla vylepšena a vyladěna a Kanyeho vokály byly ještě plynulejší. • 'Slavný'

  Slova „She be Puerto Rican day parade waving“ byla aktualizována na „She in school to be a real estate agent.“ Vokály Swizz Beatz jsou ztlumeny, zatímco Rihanna vokály jsou ztlumeny.

 • 'Zpětná vazba'

  Produkce byla kompletně přepracována a skladba běží o několik sekund kratší, než byla její původní délka.

 • „Hlavní body“

  Píseň je remixována s vokály Young Thug znějící leštěnější.

 • 'Freestyle 4'

  Na 45sekundové značce se objeví jiný instrumentální nástroj a je přidáno znatelně více syntezátorů.

 • „Vlny“

  Kanye znovu nahrál svůj první verš, aby ho produkce nepohltila.

 • 'FML'

  Vokály jsou hlasitější a vokály na pozadí jsou přidány ve druhém kole háku The Weeknd.

 • 'Vlci'

  Jednou z hlavních vylepšení bylo vrácení Vica Mensy zpět na Vlky. Rovněž vytvořil roli Franka Oceana ve skladbě „Wolves“ do vlastní písně s názvem „Frank's Track“.

 • 'Silver Surfer'

  Jedinou změnou je titul, který je nyní „Siiiiiiiiiilver Surffffeeeeer Intermission“.

 • 30 hodin

  Kanye vytvořil trať, takže to zní jako původní verze, která byla poprvé uvedena na SoundCloud. Outro je trochu nesynchronizované s vokály a rytmus se s ním neshoduje.

 • 'Slábnout'

  Velká část produkce je minimalizována, takže se skladba stala řádným výstupem a album bylo zakončeno slovy „Cítím to“.

 • Svatý Pablo

  West přidal svatého Pabla na konec ocasu Život Pabla. Píseň měla premiéru Yeezy v LA na poslechové akci Yo Gotti před měsíci. Skladba, kterou produkují Mike Dean, Kanye a Allen Ritter, je založena na stejném vzorku z písně Jay Z z roku 1997 Where I’m From, kterou produkovali D-Dot a Amen-Ra. „Svatý Pablo“ byl původně podezřelý, že je součástí Turbo Grafx 16, to, co řekl Kanye, bude jeho další album.

Kanye West Život Pabla Album podle čísel