T-Pain a Lil Wayne vydají projekt „T-Wayne 2“

Vypadá to, že T-Pain a Lil Wayne míří zpět do studia, aby společně uvařili další teplo. Po uvolnění jeho 1UP na začátku tohoto týdne klesl rodák z Tallahassee na Floridě v rádiu Beats 1 a řekl Ebro Dardenovi o jeho plánech na vydání pokračování T-Wayne , společný projekt Pain-Weezy, který spadl zpět v roce 2017.

lyžařská maska ​​propad boha nejlepší písničky

Rozhodně se chystáme udělat T-Wayne 2 není pochyb, “řekl Pain Dardenovi v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek (28. února). 'Už jsem dostal řadu háčků seřazených, že se chystám poslat Waynea, a tak to děláme.'V roce 2017 T-Pain konečně vydal svůj dlouho proslulý společný projekt Tunechi, T-Wayne, zdarma. Nejen, že byl unavený ze sledování desetileté sbírky petardů sbírat prach kvůli Waynově právní situaci s Cash Money Records, ale Pain také skutečně chtěl, aby Wayneovi fanoušci slyšeli novou hudbu od Weezyho.A byl jsem ochoten vzít si za to, co na mě přijde, a byl jsem rád, ‚Bro, tady je nějaká další Wayneova hudba, ' Bolest pokračovala. „Vezmi si to, člověče,“ ať z toho vyjde cokoli, udělám to. Ale celá ta věc, kterou prožíval s Carter v a všechny peníze v hotovosti, byl jsem jako: „Člověče, tento muž si to nezaslouží. Byl jsem ochoten vzít si za to všechno, co jsem dostal. To byl můj příspěvek do hudebního průmyslu. “

T-Wayne obsahuje osm skladeb Weezy-T-Pain, které byly zaznamenány již v roce 2008, kdy se poprvé sešly jako duo T-Wayne pro písně jako „Can & t Believe It“ off Pain & s Thr33 Ringz a vypnuto „Mám peníze“ Carter III. Skladby ze společného alba jako „Waist of a Wasp“ v průběhu let unikly, zatímco jiné jako „Breathe“ byly odloženy dostatečně dlouho na to, aby Wayne umožnil jeho umělkyni Nicki Minaj převrátit ji do její písně „Did It on Em“. debutové album Růžový pátek .Podívejte se na rozhovor o T-Pain T-Wayne 2 s Ebro níže.

Podívejte se na fotografie různých pohledů Lila Waynea za ta léta