T-Pain Drops Veselá nová píseň, kterou neznáš Sh * t

T-Pain upustí novou loosie pro fanoušky spotřeba. V písni „You Don't Know Know Shit“ najde Teddy Penderazzdown zpívat o hádce se svou dívkou. Je to docela veselé.

Film „You Don't Know Know Shit“ vyrobil sám T-Pain a má spoustu stínu.„Bude jako ... / Proč musí mít ráda všechny tvoje příspěvky? / Proč jsi tam naštvaný? s nimi motyky? / A já bych byl, sakra, proč / Proč tam jdeš? přes můj telefon? / Děvko, řekl jsem ti, že si vezmi zadek domů / A budeš jako ... / To není, to není ... nic z mého podnikání / Že to není, že není ... „Žádný z mých biz / A budu tak rád,“ ​​rapuje.Je to přísně pro mé fanoušky

I samotné umění je vtipné. Rapper si vezme populární mem a udělá si z něj svůj vlastní. Film „You Don't Know Know Shit“ navazuje na překvapení z minulého týdne. Teddy P se připojil k Sminovi během nadějné zastávky Atlanty v jeho Atlantě Prohlídka Swanita. T-Pain předvedl svůj hit z roku 2008 Chopped N Skrewed 'a dav se zbláznil. Footag, který můžete vidět zde, je docela skvělé sledovat.

To není vše, co T-Pain má. Rodák z Tallahassee na Floridě právě teď dotkl jedné z nejžhavějších skladeb. Otočil chytlavou SahBabii Pull Up Wit Ah Stick pro nedávný T-Mix. Doufejme, že v blízké budoucnosti vyjde album.Poslechněte si níže „You Do not Know Shit“.

spíš ty než já obal alba

Fanoušci jmenují rappery, o kterých si myslí, že letos vybuchnou