T.I. a drobní reagují na obvinění ze sexuálního zneužívání

T.I. a jeho manželka, zpěvačka Tiny Harrisová, prolomili mlčení ohledně nedávných obvinění ze sexuálního napadení, které proti nim vzneslo několik žen.

V pátek (29. ledna) to řekl zástupce páru XXL „Pane a paní Harrisová chtějí mít záznam a co je důležitější, chtějí, aby veřejnost věděla, že důrazně popírají tím nejsilnějším možným způsobem, že proti nim vysloveně děsivá obvinění Sabrina Petersonová. Harrisové měli s touto ženou potíže už déle než deset let. Berou tuto záležitost velmi vážně, a pokud tato obvinění neskončí, podniknou příslušné právní kroky. ““Společné prohlášení T.I. a Tiny přichází den poté, co Sabrina Peterson, podnikatelka z Atlanty, údajně sdílela prostřednictvím sociálních médií údajné účty nejméně 30 žen, které obvinily rappera a jeho manželku ze sexuálního zneužívání a nuceného užívání drog. Před tím Peterson prostřednictvím Instagramu tvrdila, že atlantský rytíř na ni jednou vytáhl střelnou zbraň.tak pryč výzva, co to je

V úterý (26. ledna) na Petersonově IG postu tvrdila, že rapper dal před hlavu zbraň.

„Smutná část o tom, že jsi žena a BÝT ČERNÁ ŽENA, JE TOTO! Veřejnost CHVALUJE NAŠE PREDÁTORY! @ troubleman31 VSTŘEŠTE SI DO HLAVY PŘED DĚTI PISTOLI A NIKDY NA VÁS NEVOLAL POLICII! Ale roky jsi mě maloval jako VILLAIN! JAKO ČERNÉ ŽENY! Je těžké se uzdravit z RAPE, NÁSILÍ NEBO JAKÉHOKOLI, protože jste vymalovaní jako problém nebo z důvodu, že se vám to stalo! NECHTE NORMALIZOVAT DOVOLUJÍCÍ ČERNÉ ŽENY ZDRAVÍ! Je to tak těžké být OBĚTEM ZNÁSILENÍ A BARVENOSTI, JAK SE TO DĚLO! “, Řekl Peterson.Titulek uzavírá slovy: „MÁME HOVOR! @keishabottoms, KTERÉ NEMŮŽETE MÍT OSOBU, KTEROU ZA NÁS OBETOVALI ŽENY! Pojďme se opravdu bavit! '

V proudu osobních účtů sdílených v Petersonově Instagram Story se několik žen přihlásilo se svými obviněními proti páru. V jednom příspěvku uživatel s názvem @pureyourharmony napsal: „Zábavný fakt. Setkal jsem se s @ troubleman31 před téměř 16 lety příští měsíc v Coloradu na all star víkend. Skončili jsme ztraceni v zákulisí na koncertu zdarma, který uspořádal ve městě Nike. “

Příspěvek pokračuje: „Bylo mi 16, mému nejlepšímu příteli bylo 15. Na nás byl vyvíjen tlak na sex a užívání drog, i když on a jeho tým věděli, že jsme nezletilí. Proč jsme nikdy nic neřekli, protože jsme byli mladí, nezletilí. “Tipova manželka a členka skupiny R&B Xscape hájila svého 10letého manžela proti Petersonovým obviněním začátkem tohoto týdne (27. ledna). Stalo se tak také předtím, než údajná obvinění ze zneužití gruzínské obchodní ženy vypěstovala řadu dalších obvinění více žen ohledně jejich údajných nedobrovolných setkání s párem.

„Drž se ... Takže chcete, aby váš násilník vycvičil vaše syny? Byl to jen strýc před 2 lety ... Nyní, kdy jsi řekl, že na tebe zaútočil můj manžel? Změnili jste názor nebo to změnili zpět? Co tě dnes zajímá, Pú? Jsem zmatený, “napsal Tiny v komentáři Instagramu. „Přestaň obtěžovat mou rodinu. Jsi divný. Všichni vědí, že jste byli speciální (dáma na semináři o krájení tváří). Prosím, získejte pomoc, ale NECHTE NÁS SÁM. “

to g ma - keith lidoop

Další obvinění naznačující T.I. a jeho přátelé využili výhod dívek ve stavech bezvědomí vyvolaných drogami, zmínili se také v diskusi na sociálních médiích o T.I. a Drobný.

Totožnost údajných obětí byla zadržena na příspěvcích na sociálních médiích.

'Rapovali dívky tak vysoko, že nemohli držet hlavy vzhůru, říkám, kurva mrtvý, jak to vypadalo, že bot říká, že všichni byli obětí, ale věděli, že mladé dívky jsou zaseknuté hvězdou, takže jsem chtěl na to být tak hrdý , řekla jedna osoba prostřednictvím Petersonova IG příběhu.

Další příspěvek pocházel z anonymního zdroje a tvrdil, že její přítel měl podobný záběh s T.I. a Drobný, ve kterém byla neidentifikovaná žena donucena užívat kokain a užívat molly - nebo Methyl enedioxy metamfetamin. Tvrdí, že se k ní později přiblížili sexuálními návrhy. 'Přinutili ji, aby udělala koks, vzala Molly a pokusila se mít trojku.' Drobná většinu rozhovoru zvládla, byla velmi přímočará a tak trochu drzá ... Něco se nakonec zhoršilo a můj přítel se do toho s nimi pustil a vyhrožovali, že ji zabijí, pokud o tom někdy promluví, “říká zpráva ze sociálních médií .

Na konci tohoto konkrétního příspěvku daná osoba napsala: „Každý nemůže říkat stejnou lež,“ přičemž se podobala příběhům vyprávěným mnoha jednotlivci.

Rovněž byla uplatněna tvrzení, že Drobná byla také vystavena zneužívání ze strany jejího manžela. Jedna osoba tvrdila, že T.I. přinutil Tiny k účasti na skupinovém sexu. 'Někdy se s ním rozloučím a on donutí Drobnou udělat 3some a ona se zúčastní, nebo bude plakat, protože to nechtěla.' Často přivedla dívky zpět do hotelu speciálně pro něj a seděla v pokoji a plakala, zatímco TI šukal s jinými ženami, “píše se v obvinění.

Zatímco soukromé obchody v T.I. a Tinyho život byl v minulosti zveřejněn, ať už jde o nevěru v jejich vztahu nebo jejich vysoce sporné metody rodičovství, je to poprvé, co byl jeden z nich obviněn ze sexuálního napadení.

V říjnu 2017, více než tři roky před tím, než se tato obvinění objevila online, T.I. sdílel své video na Instagramu s dotazem, co se stane se ženami, které lhaly o sexuálním zneužívání. „Co se to kurva stalo, když muthafuckové zjistili, že ta mrcha lže, jaké to mělo důsledky pro tuto mladou dámu ?,“ řekl v klipu.

v živém barevném rapovém mistrovském divadle

Komentáře generálního ředitele Grand Hustle Records zazněly v roce 2017, krátce poté, co byla Nelly obviněna ze znásilnění ženy ve Washingtonu na turné s country kapelou Florida Georgia Line.

Podívejte se níže a najděte některá obvinění ze sexuálního napadení proti T.I. a jeho manželku Drobnou vyrobenou údajnými oběťmi.

Viz údajné oběti Obvinění ze sexuálního útoku proti T.I. a Drobný