T.I. Šaty Just Like 2Pac na ceremoniálu uvedení Rock and rollové síně slávy 2017

Nesmrtelný 2Pac byl včera (7. dubna) posmrtně uveden do Rock and Roll Hall of Fame v roce 2017, jehož součástí byla hip-hopová směsice věnovaná zesnulému rapperovi v podání Snoopa Dogga, YG, T.I. a Treach.

Tip vzdal poctu ikonickému MC tím, že si oblékl velmi podobné oblečení jako ten, který měl Shakur skvěle před 21 lety. Vzhled pochází z obálky časopisu New York Times z roku 1996, na které se objevil Pac po boku Suge Knight a Snoop Dogga. Včera v noci rapper naskočil do stroje času a vyvedl singl Snoopa a Pac 'Amerikas Most Wanted' podporovaný živou kapelou.V souvisejících zprávách Pharrell na akci předal Nile Rodgersovi cenu Musical Excellence. Víte, asi před pěti lety jsem se setkal s roboty v Daft Punk, abych diskutoval o společném nahrávání písně, řekl P a představil slavného producenta / kytaristu. Zeptali se mě, na čem pracuji, a řekl jsem jim, že jsem „trochu na tom místě Nil Rodgers.“ A pamatuji si, že se zastavili a trochu se na sebe podívali a řekli: „To je to, o čem vám chceme psát. „A zahrali mi ukázku písně, která se stala„ Get Lucky. “A pak tu byl Nil a jeho důvěryhodný hitmaker Stratocaster, kteří položili rytmické riffy.Pokračoval: Bylo to také poprvé, co jsem s Nilem pracoval fyzicky, ale duchovně byl se mnou ve studiu více než 25 let.

Hip-hop byl letos dobře zastoupen. Gene Simmons sežere vaše srdce.Indukční ceremoniál bude vysílán na HBO Sat, 29. dubna, ve 20:00. EST.

Podívejte se níže na fotografie oblečení T.I.

Podívejte se na 2Pac T.I. Podívejte se na rokenrolovou síň slávy 2017