Rozhovor Swizz Beatz - Vytváření hudby pro Godfather of Harlem Season 2, Keeping DMX's Legacy Alive a Bringing Verzuz Outside

{h1}

Jako výkonný hudební producent poskytující kurátorství soundtracku pro každou epizodu gangsterského dramatu EPIX Kmotr z Harlemu Swizz Beatz našel další domov, kde předvedl své odborné znalosti beatů, rýmů a života.

kdo je hostitelem podvodníků

Nyní, když právě probíhá druhá sezóna seriálu, nedávno vysílaná epizoda pět, se Swizz spojil XXL prostřednictvím Zoom vám poskytne podrobnosti o podrobnostech jeho role výkonného hudebního producenta a o tom, co je zapotřebí k tomu, aby se stal hlasem v hlavě herce Forest Whitaker.Pro ty, kteří se ještě nepřihlásili, každá epizoda Kmotr z Harlemu , který se vysílá každou neděli v 21:00 / 20:00 ET / CT na EPIX, je kousek skládačky v strhujícím příběhu harlemského čepu Bumpyho Johnsona, který ztvárnil Forest Whitaker. Seriál loupe zpět vrstvy hnutí za občanská práva a jeho průnik s kriminálním podsvětím v 60. letech. Další hvězdy Kmotr z Harlemu patří Vincent D'Onofrio jako Chin, Nigel Thatch jako Malcolm X, Ilfenesh Hadera jako Mayme Johnson a další.Chcete-li zachytit toto chrastící časové období, Swizz Beatz povolal legii umělců od introspektivních básníků jako Nas pro Fallen Stars Flying k nositelům duší jako Sam Cooke pro uklidňující skladbu Good Times.

Vybírali jsme umělce, kteří mají charakter a cit pro show. A aby bylo více o tom, že hrají hudební postavu v show ze zvukové úrovně, místo aby si vybrali každého, kdo dostal v rádiu hity číslo jedna, jen aby byl v pohodě, Swizz poznamenává svůj proces výběru hudby, aby ozvučil každou epizodu. Myslím, že skvělá věc je, že se hudba od nynějška připojuje k vizuálům.Ačkoli přehlídka žije a dýchá perspektivou návratu, producent Touch It se nevyhnul použití skladeb vydaných v roce 2021 a předvádění talentů, jako jsou rappeři ze škol Melvoni a Badda TD, oba rodáci z Brooklynu. Oba je lze slyšet po boku Brilla v písni „Forgot About the Streets“, která byla uvedena ve druhé epizodě druhé sezóny.

Mám rád melodie a hlad, Swizz přemýšlí o svém rozhodnutí použít tuto nahrávku. Propojit nové umělce se starým příběhem může být náročné, ale Swizz říká, že vrozeně věděl, jak to funguje. Pokud kurujete správně, kdokoli si tam nasadíte, zapadne do prostoru a bude se cítit dobře. A já tu píseň prostě miluji.

Jeho cíl doplnit newyorskou kinematografii o dokonalou zvukovou scénu se uskutečnil ve hře Been to War se Swizzem, francouzskou Montanou a nedávno padlou hip-hopovou legendou DMX, která pomohla vypálit první epizodu.Tato energie byla energií DMX, říká Swizz na otázku, jak se trať spojila. Chtěl jsem ho do toho zapojit Kmotr z Harlemu protože miloval filmy. Sám je herec. Je velkým fanouškem Forest ... A to jsou vlastně poslední vokály, které jsem s ním osobně udělal.

Hip-hop stále truchlí nad smrt DMX . Jako spolupracovník, přítel a bratr umělce prodávajícího platinu Swizz nadále udržuje své dědictví stabilní.

mladý delfín hraje s tebou b

Pokud jde o mě, snažíme se udržet jeho kreativitu podle plánu a udržovat ji, protože to je to, co chtěl, “sděluje Swizz.

Po více než dvou desetiletích spolupráce mezi sebou DMX a Swizz požehnali hře nadčasové hity jako 'Ruff Ryders' Hymna, „Party Up (tady nahoře)“ a nespočet dalších. S udržením této horké řady bude hrát Swizz hlavní roli v prvním posmrtném albu X, Exodus , připraveno k vydání 28. května.

Je mojí prací a naší prací udržet to naživu, i když fyzická už tu není, prohlašuje. Chtěl, aby lidé jeho hudbu slyšeli, takže v tom budeme pokračovat jakýmkoli způsobem.

Předtím, než Swizz vyskočil ze Zoom, také škádlil další vývoj ve své karanténní sérii bitevní řady Verzuz, vytvořené ve spolupráci s Timbalandem.

Máme tak dlouhou řadu lidí, abychom stále oslavovali. A vypadá to, že se venku vrací, takže když lidé mohou jít ven, půjdeme také ven. A to bude skvělé, protože si představte, že můžete fyzicky jít k těm Verzuzovým, které jste milovali dříve ... Ještě jsme ani nezačali.

Kodak black datum vydání z vězení

Sledujte rozhovor s Swizz Beatz XXL o jeho roli výkonného hudebního producenta Kmotr z Harlemu , zachování odkazu DMX naživu, další kroky v sérii Verzuz a další níže.

Tato redakční reklama je prezentována kmotrem EPIX z Harlemu.

Viz nejinspirativnější texty DMX