Chirurg, který ošetřil 50 centových devíti střelných ran, údajně přiznává vinu za zdravotní podvody, Fif reaguje

{h1}

50 Cent nic nepřekvapí, ale dnes ráno mu zprávy o lékaři, který kdysi zachránil život magnáta rappera-televizního magnáta, nechal na výběr.

V sobotu (19. prosince) se 50 Cent probudil s několika divokými zprávami, že kardiovaskulární chirurg, který pomohl 50, když byl v roce 2000 zastřelen devětkrát čelil federálním obviněním z podvodu.Podle zpravodajské zprávy vydané Tallahassee demokrat v pátek (18. prosince) se Dr. Moses deGraft-Johnson přiznal k obvinění z federálních podvodů. V pátek se Dr. deGraft-Johnson objevil před hlavním okresním soudcem USA Markem Walkerem prostřednictvím video odkazu z Federálního zadržovacího střediska ve městě Tallahassee na Floridě a přiznal se k 56 obviněním z podvodu ve zdravotnictví, spiknutí s cílem spáchat podvod a prohloubené krádeže identity.

Lékař je obviněn z fakturace Capital Health Plan, Medicare a dalších za procedury, které nikdy neprovedl ve svém dnes již zaniklém Heart and Vascular Institute na severní Floridě a za použití 29 milionů dolarů na financování jeho životního stylu.

Když se Fif dozvěděl zprávy, skočil na svou stránku Instagram, aby vyjádřil šok a zklamání u lékaře. „Sakra, doktore! WTF, píše a přidává emodži oči a myšlení obličeje. Dostal jsi mé jméno v této kecy pro podvodníka. Do prdele s tebou špatně. LOL.V roce 2000 zachránil Dr. deGraft-Johnson život 50 Centa poté, co rapper vstoupil do traumatologického oddělení v Queensu v New Yorku s devíti střelnými ranami do ruky, paže, hrudníku, nohou a levé tváře. Lékař by později žaloval Fifa za zaplacenou částku za lékařskou péči ve výši 32 000 $.

nejlepší ze tří 6 mafiánů

Podle Tallahassee demokrat „DeGraft-Johnson čelí maximálnímu trestu 10 let vězení za každý počet podvodů a spiknutí, dalšímu maximálnímu trestu dva roky za krádež identity a možným pokutám v řádu stovek tisíc dolarů. Jeho odsouzení je naplánováno na 8. dubna 2021 v americkém soudním domě v Tallahassee na Floridě.

Podívejte se na 50 faktů o 50 centech