Suicideboys se obrací k hip-hopu jako své hudební terapii

Ukázat a prokázat
U $ uicideboy $ je úspěch otázkou života nebo smrti a hip-hopová hudba je jejich terapie.
Slova: William E. Ketchum III
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil v létě 2017 v časopise XXL Magazine, nyní stojí.

Úspěch v hudbě byl pro $ uicideboy $ doslova otázkou života a smrti. Rappeři z New Orleans, Ruby da Cherry (26 let) a $ lick $ loth (27 let) zahájili duo poté, co uzavřeli smlouvu, že pokud by jejich kariéra nevzlétla do 30 let, vzali by si život. Naštěstí k tomu nedošlo. Navzdory omezenému mediálnímu pokrytí duo strávilo poslední dva roky přípravou milionů her na SoundCloud a YouTube s jejich depresivními rýmy a estetikou punkrocku. Chtěli bychom jen dát vědět všem těmto lidem, kteří se cítili jako vyvrhelé, nebo měli deprese, psychické problémy, závislosti ... Nejste sami, říká $ lick. To je to, co vytvořilo tuto rodinu, kterou nyní sdílíme.Ruby (rozená Aristos Petrou) a $ lick (rozená Scott Arceneaux Jr.) vyrostly na východním břehu v New Orleans, respektive na západním břehu. Bratranci se dostali do potíží jako děti, takže je jejich matky po většinu jejich dospívajících let oddělovaly.Ti dva utráceli své rané až střední dospívající děti od sebe, ale našli si cestu k hudbě. Když byl Ruby mladší, učil se hrát na housle, bicí a klavír. Jak stárl, naučila se Ruby rapovat poté, co se ponořila do punkových kapel. $ loth začínal jako DJ a hostoval mixtapes, než začal rapovat. Po absolvování střední školy se znovu sešli v roce 2013 a založili G59 Records a $ uicideboy $. Brzy začali upouštět mixtapes a během příštích tří let upustili od 37 projektů, včetně standoutů jako Nyní Měsíc vychází a Věčná šedá .

$ uicideboy $ vydali hudbu plnou rýmů a toků připomínajících Bone Thugs-N-Harmony a Three 6 Mafia. Jejich úsilí nezůstalo bez povšimnutí. Mluví o skutečných věcech, o čem se může vztahovat spousta dětí, o kterých většina mainstreamových rapperů nemluví, řekl Miami spitter Pouya, který s nimi pracoval na společném mixu $ outh $ ide $ uicide.Nepodepsané duo vydalo splátky 11-15 Zabijte se série pokračovali v celosvětovém turné, které zahájili letos na jaře, a chtějí vydat své celovečerní debutové album I Don’t Wanna Die in New Orleans , v prosinci. Důvod, proč já a Ruby děláme tolik hudby, je to, že je to naše zasraná terapie, je to ta nejlepší terapie, jakou jsem dodnes dostal, dodává $ lick. A nechtěl bych [dělat hudbu] s nikým kromě mého nejlepšího přítele a mého bratrance.

Podívejte se na více od XXL Vydání z léta 2017 včetně titulního příběhu z roku 2017 Třída XXL prváka , náš rozhovor s hercem Demetrius Shipp Jr., Ski Mask The Slump God 's grind for self-made success and Doin' Řádky s Yo Gotti .

Zobrazit nová hudební vydání pro srpen 2017