Suicideboys získávají Trippy pro nové řetězy, video se stejnými okovy

$ uicideboy $ letos trochu zticha, ale už teď se chystáme dostat bouři s jejich novým materiálem. Duo New Orleans právě vydalo vizuály k jejich záznamu „New Chains, Same Shackles“, který je mimo jejich nadcházející Zabijte se Část XI-XV EP.

Nové video režírované Maxem Beckem ukazuje rapový kolektiv v lesích, kde kouří na těžkých otupech a užívají si scenérie, když rapují v jemném rytmu naplněném pasti. Vizuály obsahují filtr staré školy, který mu dodává styl domácího videa a přináší nostalgii divákům a fanouškům. Max Beck a Slamdunkasaur pracovali na úpravách podle stránky Youtube skupiny.Dvojice New Orleans v současné době pracuje na svém připravovaném EP. Ti dva se minulý měsíc spojili také s Maxo Kreamem pro jejich spolupráci „Pictures“.Pro duo to bude velký rok, protože se také chystají na turné v Asii, Evropě, Austrálii a Kanadě, jak nám odhalili v rozhovoru na začátku tohoto roku.

Podívejte se na nové vizuály k záznamu $ uicideboy $ 'New Chains, Same Shackles' níže.Fanoušci jmenují rappery, o kterých si myslí, že letos vybuchnou