Syn Suge Knight's říká, že nová hudba Tupaca Shakura stále přichází

Letos v únoru proslulý zakladatel Death Row Records Suge Knight tvrdil, že stále vlastní nevydané nahrávky od Tupaca Shakura. Od té doby jsme o těchto skladbách neslyšeli mnohem víc, ale podle Sugeova syna, Suge Knight Jr., jsou na cestě.

Mluvení s lidmi v Los Angeles Real 92.3, Suge Jr. hovořil na svém labelu New Death Row, rozhovory zaměřené na Tupaca Shakura se svým nyní uvězněným otcem, ať už věřil, že Pac je stále naživu a nevydané melodie od zesnulého rappera. U druhého nabídl jednoduchou odpověď.Jediným způsobem kempu jsou písničky

'Správně,' řekl mladší Suge poté, co se hostitelé rozhlasových pořadů zeptali, jestli stále existuje nevydaná hudba Pac, na které pracoval. Jinde odhaluje, že navzdory svým dřívějším tvrzením, že Tupac stále žije a žije v Malajsii, ve skutečnosti nevěří, že ikona západního pobřeží stále dýchá.Syn Suge Knighta nenabízí mnohem více, pokud jde o podrobnosti týkající se nové hudby Pac, ale taková vyhlídka je samozřejmě vítána.

Od jeho smrti 13. září 1996 vyšlo šest posmrtných sólových alb Pac. Poslední s názvem „Pacův život , se dostalo do obchodů v listopadu 2006 a zdánlivě uzavřelo, co se v jednom okamžiku cítilo jako neomezený proud posmrtných alb od ctěného rappera. Možná je tu ještě jedna.Podívejte se, co říká syn Suge Knight o Tupacovi, jeho otci a nevydané hudbě Pac pro sebe, níže. Trochu o nevydané hudbě Tupac přichází v 15minutové značce.

Přečtěte si 10 divokých příběhů, které se odehrály během hip-hopových turné