Syn Suge Rytíře tvrdí, že Tupac Shakur žije v Malajsii

V průběhu let existovalo mnoho konspiračních teorií kolem smrti ikony pozdního rapu Tupaca Shakura. Někteří si myslí, že je naživu a dobře a žije na Kubě, zatímco někteří tvrdí, že nikdy neopustil USA a své dny prožíval ve stínech. Syn Suge Knighta, který je autorem Suge J. Knighta, má další teorii. Podle něj se „Pac drží v Malajsii.

Tupac zemřel 13. září 1996 poté, co byl smrtelně zastřelen v Las Vegas. V úterý (2. října) začal Sugeův ​​syn šířit novou teorii na sociálních médiích. Začal hravě komentářem k článku o panství „Pac“, který v dohodě s Entertainment One získal zpět nevydaný materiál rappera. 'Člověče, pokud mají PAC mluvit o Kanye nebo Trumpovi, něco není v pořádku, lol,' uvedl na titulku.Pokračoval v rozdávání své konspirační teorie v sérii příspěvků z photoshopovaných obrazů Pac s Beyonce a 50 Cent. Pak se situace trochu ztmavila, když Sugeův ​​syn tvrdil, že po něm někdo mluví za pravdu. „[Tupac] nás nikdy neopustil. Brzy po mě půjdou Pro vás všechny, # označil fotografii.V dalším paranoidním videu tvrdil, že ho někdo sledoval v autě. „Nejsem na drogách,“ napsal v následném příspěvku. Ve svém příběhu na Instagramu dále řekl: „Pac je v Malajsii.

Zdá se, že jablko neklesá příliš daleko od stromu. Suge Sr. už roky říká každému, kdo bude poslouchat, že Tupac nezemřel a je naživu a dobře.Podívejte se níže na příspěvky Suge J. Knightové.

@SugeJKnight přes Instagram

plazit se na ah přijít album

Viz Fotografie módních voleb rapperů v roce 1997