Suge Knight byl sražen přímo do prdele!

{h1}

Pokud si chcete vyzkoušet živou hudbu, St. Louis je jedno z těch posranějších velkých měst, ve kterých můžete žít. Spousta velkých zájezdů pojede do Kansas City a Chicaga a nebude se sem vůbec obtěžovat.

Tento týden však byl výjimkou. Ve středu večer jsem viděl Radiohead a včera v noci Wilca. Což je prostě šílené. Pokud by to byl rok 2001, cítil bych se docela sebevědomě, když říkám, že jsou to dvě nejlepší kapely na světě. A není to tak, jako by od roku 2001 došlo k hodně dobrému.Radiohead ve středu večer byl v jednom z těchto posraných venkovních amfiteátrů. Vše o mých zkušenostech si můžete přečíst v přehled Včera jsem psal pro své vlastní stránky.lil wayne ve studiu

Pivo tam bylo drahé jako hovno, tak jsem přišel s tímto plánem, kde jsem chtěl vypít tři obrovská točená piva najednou, takže jsem mohl být dobrý a v prdeli, aniž bych způsobil příliš velké škody na mém běžném účtu, který je asi tak blízko nula, jak to bylo od doby, kdy jsem zde začínal na XXL. (Co takhle že za pokrok!)

Udělal jsem to a šel jsem se posadit na trávník, což v tom okamžiku asi nebyl nejlepší tah. Jakmile jsem se tam dostal, uvědomil jsem si, že je ve mně mnohem více Bud Light, než bude můj močový měchýř schopen pojmout. Musel jsem se tedy dostat zpátky nahoru a brodit se tímto obrovským mořem nákladních kalhot s cracka-zadkem, abych se dostal do chcaní.Na zpáteční cestě jsem zakopl a omylem jsem na tyto lidi kopl tento drink. Byla to jedna z těchto velkých zadků zmrazených margarit v poháru s ovocnými suvenýry. Pivo tam bylo 9 $, takže ani nechci vědět, kolik ta sračka stála. Ale dalo by se říct, že to byl ten druh sraček, kde se spoléhali na to, že se kluci objeví se širokým (očividně jsem to neudělal) a širokým bytím jako: „Ó, margarity!“ a ten chlap by musel vyjít z kapsy nahoru 20 $ za nějaké hovno, které pravděpodobně nemá ani příliš mnoho alkoholu.

proč se rozešla budoucnost a ciara

Nejhorší by bylo, kdybyste si koupili kuřátku takovou sračku a ona měla naprosté koule, aby s vámi poté neměla sex. Proto jsem vlastně docela rád, že jsem tam byl se skupinou většinou chlápků. Pokud by se kuřátko pokusilo vytáhnout něco takového se mnou, její zadek by byl právě teď na YouTube a vyprávěl ze školy příběhy o tom, co se stalo po koncertě. Stejně jako tahle dívka.

Ale odbočím.Nejen, že jsem ten nápoj nakopl, ale vlastně jsem to celé dostal přes tu dívku. Moje první myšlenka tedy byla: „Sakra, ten krakanský zadek se chystá vyskočit a musí si ublížit svým citům před všemi těmito lidmi. Nesnažím se dnes večer jít do vězení kvůli nějakým hovadinám. “ Ale neudělal to. V podstatě jsem byl jako: „Aww hovno, člověče. Moje chyba.' A byl jako: „Ne, je to skvělý muž.“ A právě jsem začal pracovat.

Bonbón!

Moje zoufale křehké ego by si samozřejmě chtělo myslet, že to bylo proto, že jsem zhruba tak velký jako Suge Knight a s podobným účesem dokonce (i když v dnešní době evidentně do tělocvičny příliš často nechodím), ale kdoví. Jedna věc, kterou vím, je, že kdyby to byla černá událost, byl by to úplně jiný příběh. Tak drahé, jak byly ty zasrané nápoje? Lidé byli zastřeleni mnohem méně.

Což je jeden z důvodů, proč nemůžeme mít hovno. Celý týden na mě mofosové chodili, aby diskutovali o tom, že Suge Knightová je v prdeli, jako by to byla babička Latarian Milton ve Wal-Martu (jste to vy, Mos Def?). Kdybych byl na vrcholu své hry, pravděpodobně bych o tom udělal příspěvek dříve v týdnu, ale pro mě může být těžké přinutit se vstát z postele před polednem v těchto dnech a nový chlap skončil bije mě do toho.

A stejně jsem měl pocit, že je to jedna z těch situací, kdy obrázek do značné míry prozradil celý příběh: Suge Knight byl chycen, jak uklouzl, a byl sražen přímo do prdele. Je zřejmé, že už byl na půli cesty k pití a drogám, nebo byl zaskočen nebo něco takového. Tím nechci říci, že ten chlap, který ho vyřadil, není špatný zadek, ale no tak. To je Suge Knight, o kterém mluvíme. Jsem si jistý, že by stále dokázal porazit ty kecy skoro každého.

Nebo jsem to prostě nedostal. Mohlo by se stát, že tato naprostá fascinace někoho, kdo bude zbit, je dalším z těchto rysů, které si osvojíte na jedné z těchto božích středních škol ve městě, kde mohou ty opravdu chytré děti číst na úrovni osmého ročníku a Tři čtvrtiny dětí tam vypadly a já bych jim očividně chyběl. Není to tak moc, že ​​nevidím naprostou veselost ve sledování, jak někdo chytí špatného, ​​ale zajímalo by mě, co to na konci dne opravdu dokazuje.

Co si myslíte gladiátoři? Nemusíte se bát, že se vás mofos pokusí porazit jednu z nesčetných výhod obklíčení většinou bílých lidí, nebo je to další z mnoha příkladů mého nepochopení černé kultury? Také, kdyby to byla tvá přítelkyně, na kterou jsem si napil, co bys udělal? Mluv na to.

co znamená panda v písni