Streamujte Montanu z 300 alba „Don’t Doubt the God“

Přesně rok po upuštění od svého debutového LP, Oheň v kostele , Montana z 300 se vrací se svou nabídkou pro druhé děti, Nepochybuj o Bohu .

Chicagský rapper přináší 15 nových skladeb, jako jsou Jalyn Sanders, No Fatigue, Talley Of 300 a další. Na tomto projektu se Montana nadále dotýká témat o vyšší síle na tratích jako „God Strong“ a „Godly“. Ale samozřejmě, talentovaný spitta se může dostat do vpusti, stejně jako na klouby jako „Plug Love“. Ukazuje také měkčí stránku u písní jako „Like That“.LP obsahuje dříve vydané skladby „Dirty Dancin“ a „Wifin You“.Vydání alba se mohlo shodovat s řadou nešťastných okolností. Před dvěma dny oznámil M3 z Instagramu, že je zavřený, a požádal o fanoušky podpora projektu navzdory jeho nepřítomnosti. „Ano, vše, co jsem právě teď zamkl ... Jsem v této práci na budoucnosti,“ napsal. „Album má vyjít 20. dne. Každý, kdo mě miluje, miluje to, co dělám, miluje to, jak to dělám, miluje svůj tým, miluje můj účel a oceňuje můj čas a řemeslo, prosím, kupte si své album „NEPOUŽÍVEJTE BOHA“ a nechte tuto děvku udělat ALBUM # 1 v zemi. Vážím si všechnu lásku a podporu a uši. Velmi brzy budu doma. Užijte si a poslouchejte zprávy, prosím. Nejsem jen rapující, abych vydělal peníze. Rapuji, abych také zvedl ppl. Chyťte pruhy a zprávy. Láska #RapGod #DDTG #FGEshit. '

Není jasné, na jaké poplatky byl rapper zamčen nebo zda byl propuštěn. XXL oslovil svého publicistu, aby ověřil, kde se nachází, ale od doby tisku to neslyšel. Jeho IG stránka nadále zaznamenává příspěvky propagující nový projekt.Proud Nepochybuj o Bohu níže.

1. „Bůh silný“
2. „Špinavý tanec“
3. 'Plug Love'
4. „Musel jsem omáčka“
5. „Busta Rhymes“
6. 'Love the Rapper'
7. „Born To Ball“
8. Funkce „My Drip“. Jalyn Sanders
9. „Jsem muž“
10. 'FGE Cypher, Pt. 4 'Feat. Žádná únava, Talley 300 a $ avage
11. „Vděčný“ Feat. Tay Sav a BuDouble
12. Feat Like. Talley 300 a bez únavy
13. Feat. „My Dough“. Jalyn Sanders a žádná únava
14. „Zbožný“
15. „Wifin“ Vy'

Fanoušci jmenují rappery, o kterých si myslí, že letos vybuchnou