Streamujte album „Anything But Words“ od Steel Banks a Steelz

Banks a Steelz netrpělivě očekávané debutové album konečně dorazilo. Rap-rockové duo, které se skládá z RZA Wu-Tang Clan a Paul Banks z Interpolu, kleslo Cokoli jiného než slova dnes.

Na albu s 12 skladbami je vidět, že RZA a Banks spojují své odlišné styly za něco opravdu jedinečného. Zahrnuje také hostující místa od Florence Welch z Florence + The Machine, Kool Keith a Wu-Tang Clan's Ghostface Killah, Method Man a Masta Killa.



RZA a Banks začali spolupracovat na hudbě až v roce 2013 poté, co se ho manažer RZA zeptal, s jakým umělcem chce dělat hudbu. Když se oba umělci konečně setkali, setkali se a RZA si uvědomila, že spolu mohou udělat něco zvláštního.



Chris Brown vs. Soulja Boy

'Když jsem potkal Paula, poznal jsem energii New Yorku, kterou má jako hudebního umělce,' řekla RZA Valící se kámen. „Poznali jsme se, jak hrajeme šachy a vibrujeme ve studiu. Naše talenty se spojily jedinečným způsobem a začali jsme psát písničky. Výsledkem bylo něco výrazně odlišného od mé předchozí práce, přesto s další vrstvou pohody. “

Můžete zjistit, jak ta „vrstva pohody“ zní tady . Můžete se podívat na seznam skladeb Cokoli jiného než slova níže:



láska a hip new york sezóna 7 epizoda 9

1. Obří
2. Ana Electronic
3. Sword In The Stone feat. Kool Keith
4. Plochodrážní Sonora
5. Divoká sezóna feat. Florence Welch
6. Cokoli jiného než slova
7. Skrýt
8. Láska a válka feat. Ghostface Killah
9. Těžko cítit
10. Jeden po druhém
11. Udělám to
12. Point of View feat. Method Man a Masta Killa

21 dalších rapperů, které musíte sledovat na Snapchatu