Spider Loc obviňuje T.I. práskače

Spider Loc, který byl dříve podepsán pod 50 Cent G-Unit Records, obviňuje T.I. práskání během jeho svědectví v procesu vraždy z roku 2008 s mužem, který zabil svého přítele Philanta Johnsona.

jak se stát nováčkem xxl

Poslední neděli (21. dubna) zveřejnil Spider Loc několik příspěvků na Instagram, kde požadoval, aby T.I. nahraje své úplné svědectví ze soudu, aby prokázal, že proti muži, který zabil svého přítele v roce 2006, nepronikl.Ve všech čepicích Spider částečně napsal: „VŠECHNO, CO JE TŘEBA UDĚLAT, CESTUJTE CELÉ SVĚDECTVÍ, KTERÉ MÁTE ÚŽASNĚ DOST, ŽE BOLI ÚSPĚŠNĚ ÚSPĚŠNÉ PŘI ODSTRAŇOVÁNÍ Z CELÉHO SVĚTOVÉHO WEBU. NIGGA KÓD G JE STFU NEŘEKNĚTE, KDYŽ SE STÁVÁTE NA STOJÍKU NA HODINU PODROBNOSTI O NOCÍCH UDÁLOSTÍ OD NÁHODY OBSAHU / NÁSILÍ UVNITŘ MÍSTO VŠECHNY CESTY DO DRUHÉHO PASU UŘÍKAJÍ, ŽE STŘELI NA U PŘI POSKYTOVÁNÍ SPOLEČNOSTNÍHO SVĚDECTVÍ PROTI PODEZŘENÍ NA MĚSTO POKRAČOVÁNÍ VE ZKRATNÉM ZKUŠEBNÍM ŘÁDKU, JAK STAČÍ UVEDENO, ABYSTE ULOŽILI SVOU SVOBODU A FINANCÍ A PROSÍM MAMI SVÉ PŘÁTELE.Ve dvou z těchto videí napsal Loc titulky pro T.I. lze slyšet mluvit v rozhlasových rozhovorech o obviněních ze snitchingu. Pokud jde o jeho osobu, trvá na tom, že vůbec neměl komu říct.

V listopadu 2008 T.I. svědčil v soud s vraždou Ozeá Thomase , který byl triggermanem v přestřelce z května 2006, která zabila Johnsona a zranila další tři členy doprovodu T.I. v Cincinnati. Atlanta rhymer, když stál na stánku, si vzpomněl na bolest při doručování smutné zprávy o smrti svého přítele své matce a pětileté dceři. Také vyprávěl noc natáčení a identifikoval tělo svého přítele na sérii pitevních fotografií. Téhož měsíce byl Thomas odsouzen.Rychle vpřed do současnosti. Spider Loc hledá T.I. vyčistit vzduch z jeho svědectví. V pondělí (22. dubna) skočil Spider na YouTube a zveřejnil video, ve kterém zopakoval svůj požadavek zveřejnit své úplné svědectví, aby lidé mohli určit, zda T.I. spolupracovali s úřady sami za sebe.

Ačkoli T.I. v minulosti řekl, že měl ve vězení „papírovací večírek“, který ho očistil, že je zlatonkou, Spider řekl, že to není dostatečný důkaz.

T.I. dosud neodpověděl na Spider Loc.Můžete sledovat videa Spider Loc volající na T.I. níže.

Podívejte se na 20 nejdůležitějších hip-hopových soupeření