Sparkle přiznává, že si jednou myslela, že manželství R. Kellyho a Aaliyah bylo podvodem

Stephanie 'Sparkle' Edwardsová čelila určitému odporu od lidí, kteří ji částečně zodpovídají za údajné vystoupení její tehdy čtrnáctileté neteře v sexpásce R. Kellyho z roku 2002. Nyní vystoupila, aby promluvila o kritice, která je podle ní nespravedlivá. V jednom ze šokujících okamžiků také přiznává, že nevěřila, že se zpěvačka kdysi provdala za 15letou Aaliyah.

V úterý (8. ledna) v rozhovoru s hostitelem SiriusXM Clayem Caneem, zpěvákem R & B, který se objevil ve filmu Lifetime Přežívající R. Kelly Docuseries, hovoří na cestě trochu naivity hrálo roli v jejím boji o přesvědčení obvinění proti Kelly.„Kdo si myslel, že je to skutečné? Víš, co tím myslím, myslel jsem si, že to byl podvod, který není skutečný, víš? ' Řekl Sparkle. 'To byla moje naivita, když jsem si myslel, že to není skutečné, protože jako znovu tam byl Barry Hankerson.' To se nemělo stát a nemohlo se to stát. Myslím, že „to je podvod. [Aaliyah je] jen 15. Ach, to není nic. Nemůže si vzít mladou dívku. Takže, víš, na to jsem nemyslel. [...] No, poté, co jsem viděl oddací list, jsem byl rád, OK, možná na tom něco je. Ale zase si myslím, že tam byl strýc, jsou tam rodiče. To nemůže být. “Potvrzuje také, že se nezúčastnila debutového alba Aaliyah Age Ain't Nothin ' Ale číslo navzdory práci Kelly na projektu. To však divákům nezabránilo obvinit ji, že při pohledu na údajné sexuální zneužívání zpěvačky hleděla na druhou stranu.

'Jako, poslouchej: Nevěděl jsem,' tvrdil Sparkle. 'Kdybych věděl, kdy to poprvé skočilo, reagoval bych stejně, jako když jsem to věděl.'Poslouchejte, jak Sparkle prosí její případ níže.

Viz Fotografie módních voleb rapperů v roce 1997