Soulja Boy uvádí na trh svou značku hodinek SouljaWatch

Soulja Boy nám už roky vypráví o svých plánech pro hodinky SouljaWatch, ale nyní je konečně jeho vlastní značka hodinek na prodej . Včera (3. prosince) zveřejnil nový signee Entertainment One krátký náhled své nové řady hodinek na svou časovou osu Twitter s ničím jiným než s odkazem na jejich zkopírování.

„Virotizujeme právě včas na Vánoce,“ říká Soulja Boy ve videu. 'Můžete posílat SMS, volat, fotoaparát, hudbu.'Hodinky jsou během prázdnin uvedeny na jeho oficiálních webových stránkách za 19,99 $. K dispozici je také sortiment barevných pásků, ze kterých si můžete u hodinek vybrat. The Mladý Drako rapper poprvé dal svým fanouškům své plány na SouljaWatch již v roce 2013, kdy zveřejnil video prototypu na Instagramu. Je zřejmé, že rodák z Chicaga provedl během posledních pěti let několik aktualizací.Vydání jeho SouljaWatches přichází několik týdnů poté, co podepsal novou smlouvu s Entertainment One. Minulý měsíc Žádný spánek rapper řekl svým následovníkům na Twitteru o dobré zprávě a slíbil jim do budoucna novou hudbu.

'Je to oficiální,' tweetovala Soulja Boy. „Jsem přihlášen k @eOneMusicUS, děkuji všem mým fanouškům. Pojďme! Slibuji, že budu stále upouštět novou hudbu a tvrdě pracovat & # x1F525 ;. 'Podívejte se na nové a vylepšené SouljaWatch v jeho videu níže a pokud je cítíte, zkuste jeden tady .

Podívejte se na fotky různých pohledů Soulja Boy v průběhu let