Soulja Boy vystřelí zpět na zápasníka WWE Randy Ortona, zveřejní své čisté jmění

{h1}

Pokud jste si mysleli, že Soulja Boy a zápasník WWE Randy Orton hovězí bylo po všem, smutně se mýlíš.

Krátce poté, co Orton podvedl Soulju podruhé prostřednictvím Twitteru v úterý (9. března), v návaznosti na rappera, který minulý měsíc zpochybňoval autentičnost společnosti World Wrestling Entertainment, Inc., nyní Big Soulja v podstatě řekla profesionálnímu zápasníkovi, aby přestal mluvit a vzal ho do ringu.'Jo, ta sračka je falešný kluk.' A nemám žádné bláznivé maminky. Vypadá to, že hledáte ten pravý. Dost mluvení to připravilo, abych mohl klouzat po gangu, myslíš si, že jo, sakra, “tweetoval včera ráno rodák z Atlanty.V následném tweetu zveřejnila Soulja Boy snímky svých čistých jmění a Ortonovy hodnoty. I když tyto částky v dolarech nejsou potvrzeny, příspěvky obsahují informace, které Velký Draco má hodnotu 30 milionů $ a hvězda WWE má hodnotu 11 milionů $.

The Soulja svět rhymer přidal v dalším tweetu: „Nemohu se hádat s mužem, který nosí kožené řemínky,“ následovaly emodži muže, který mu držel obličej a pokrčil rameny, stejně jako smích emodži.Tweety Soulja Boy pro Randy Ortona přicházejí poté, co Orton včera sdílel obrazy dvou pohmožděných a poškrábaných zad, pravděpodobně patřících zápasníkům, ve snaze odsoudit tvrzení gruzínského rýmaře, že zápas je falešný.

'Falešný. Správně @souljaboy? Btw, které z maminek vašeho dítěte posílám účet za to, že jste znovu relevantní? Předpokládám, že všichni vlastní váš zadek, takže jejichž řezání těch kontrol je, “popsal Orton fotografie.

Všechno tam a zpět začalo 28. února, kdy Soulja Boy napsal přes Twitter, „Rapová hra, podvodník než WWE.“Orton a jeho kolega pro-wrestlingový T-Bar se evidentně urazili a zavrhli 30letého umělce, který je připraven na zápas proti Ortonovi.

Kolik byste zaplatili za to, abyste Soulja Boy a Randy Orton vévodili v ringu?

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno