Soulja Boy tvrdí, že má řetěz Quavo, odpovídá Migos Rapper

Toto hovězí maso Soulja Boy a Quavo pokračuje po cestě úplné malichernosti. U svého posledního aktu SB tvrdí, že má řetězec rapperů Migos.

Situace se znovu odehrála na Instagramu. Zpočátku uživatel @Topshottaaya kontaktoval Soulja v aplikaci spolu s obrázkem toho, co se jeví jako řetězec kontroly kvality, o kterém je známo, že jej nosí Migos. „Máme Migosův řetěz. Zkontrolujte své DM, “zadala osoba.Soulja později zveřejnila obrázek se sportovním řetězcem a přidala titulek: „Pokud chce Quavo, aby mu jeho řetěz odpověděl, řekni mu, ať si ho vezme.“Ať už má SB Quavo nebo člena řetězce jeho doprovodu, či nikoli, člen Migos se zdá být neotravovaný, jak tomu bylo během celé této zkoušky. V reakci na rappera „Crank Day“ Qua později přijal IG a zveřejnil svou klenotnickou mezipaměť, která obsahuje vylepšený kousek kontroly kvality a také některé další křiklavé prsteny a řetízky.

Soulja začátkem tohoto týdne zjevně vyšla z ničeho s disperzní písní namířenou proti rapperovi „Bad and Boujee“. Quavo narazil na můj telefon, řekl, že chce hovězí maso / Nesmí vědět, že mu vyrazím zuby / Vyrostl jsem v Northside natáčení s 2-2-3 / Migos na mě není hovno, chrlí Soulja na píseň s názvem 'Hovězí.'Pokračoval ve svých posměchech, později se vydal na sociální média a prohlásil, že čekal šest hodin, než zachytil slábnutí s Quavem, který podle jeho slov zaskočil. Quavo, poslal jsem ti zprávu na moji adresu, nigga, v jednu hodinu, řekla Soulja Boy. Čekal jsem na tebe do sedmé hodiny, byli jsme „přinuceni chytit slábnutí, jeden na jednoho, dát to na WorldStar. Nikdy jsi se neukázal, niggo. Víš, jak se sakra houpám, nigga.

Soulja byl varován, aby se vydal dolů, ale v tomto okamžiku zjevně nedává AF.

Viz reakce Twitteru na Quavo Diss Soulja Boy