Soulja Boy a Bow Wow Trade Shots Ahead of Verzuz Hits Battle

Soulja Boy a Bow Wow Bitva Verzuz je údajně nastaven na pokles příští měsíc a oba rappeři se snaží přidat co nejvíce humbuku za vhazování.

Big Draco a Shad obchodují s banterem od chvíle, kdy SB na Twitteru 22. května oznámila, že konkurence hitů klesá. V pátek (28. května), po potvrzení bitvy spoluzakladatelem Verzuz, Swizzem Beatzem, obě bývalé dospívající hvězdy zažehnaly přátelské údery zpět.'Jsem připraven!' Bow Wow tweetoval. „Víš, co to je. Musí udělat ještě pár bitev. Pak se setkáme. Pokud nejste dnes připraveni? 'Bow dodal: „Lil bro, @souljaboy, opravdu se o tebe starám, brácho. Stále máte čas vycouvat z bitvy, nechci, aby se vám to líbilo. Pojďme být přáteli. “

Ohioský rapper pokračoval v posměchu SB. „V čem bych se měl srolovat? Backwoods? Grabba list? Co?' odpověděl fanouškovi, že Bow Wow vykouří rýmovač „Crank Dat“.Soulja odpověděla na tweety Bow Wow v sobotu ráno (29. května). „Zpět outttt ??? !!!! Chci všechny kouřové clony. Něco mi říká, že podceňujete velkého Draca, musím vám to ukázat, “tweetovala Soulja.

Bow poté pokračoval v promo akci typu WWE. „Sakra, sakra! Právě jste mi říkal moje vláda? To znamená válečný průvod, “dodal.

'Bow Wow, fajn, jdi smutný,' odpověděla Soulja. „Dobře, stín Gregoryho mechu“Soulja pokračovala, „Finna klikou uklonila ASS z pódia, jako kdyby je Sandman vytrhl z Apolla.“

Bow Wow zakončil zády tam a zpět slovy „Ima dawg walk’em“.

Soulja Boy a Bow Wow hovořili o tom, že by šli proti sobě dál Série Verzuz od Swizz Beatz a Timbaland měsíce. Minulou sobotu (22. května) Soulja vypustila kočku z vaku, že se bitva odehrává. Bow Wow později potvrdil, že se uskuteční 26. června.

Podívejte se na alba hip-hopů, které se v roce 2021 stanou 10

Před deseti lety debutovala některá z nejdůležitějších hip-hopových alb.