Soulja Boy Blasts Girlfriend Nia Riley na Instagramu

Drama ve filmu Soulja Boy a vztahu Nia Rileyho k zapnutí a vypnutí si znovu našlo cestu v sociálních médiích, když SB volala Rileyho na Instgramu.

Včera (6. srpna) zveřejnila Riley fotografii sebe, jak se na městském chodníku obarví párkem v rohlíku. Soulja, zjevně naštvaná z bezprostředně neznámých důvodů, pod fotografii poznamenala: „Sundej jim boty, které jsem ti koupil, děvko.“ O 10 minut později následovalo „Fuck you mitch“.Soulja Boy a Nia, která je dcerou legendárního producenta Teddyho Rileyho, spolu chodí už léta, ale měli velké problémy, které byly vystaveny v reality show Love & Hip Hop: Hollywood a na sociálních médiích v minulosti.Když už mluvíme o dramatu v životě Soulja Boy, byl rapperův přítel nedávno zastřelen na narozeninové párty SB. Bylo řečeno vymáhání práva TMZ že jeden z hostů vystoupil z místa konání akce, kde se podezřelý muž zastavil v autě s maskou. Oběť byla střelena do paže poté, co se potýkala s podezřelým, který uprchl autem po výstřelech. V době, kdy na místo dorazila policie, Soulja zřejmě již odešla. Oběť utrpěla zranění, která neohrožují život.

Začátkem tohoto týdne vydal Soulja svůj 38. mix Rocková hvězda. 18pásmový mix obsahuje produkci Mike Will Made-It, London On Da Track a dalších.V květnu vyloučil každého umělce ze svého labelu SODMG krátce poté, co obdržel velkou dohodu o podpoře s World Poker Fund Holdings.

21 dalších rapperů, které musíte sledovat na Snapchatu