Soulja Boy oznamuje bitvu Bow Wow Verzuz Hits

Vypadá to jako Timbaland a Swizz Beatz's Verzuz uzavřel bitvu mezi Soulja Boy a Bow Wow .

Gucci Mane Hip Hop Awards 2016

Bitvu hitů mezi absolventy Scream Tour oznámila Soulja v sobotu (22. května). „Soulja Boy vs Bow wow #verzuz it’s official & # x1F525 ;,“ tweetoval Big Draco.Krátce poté, co SB oznámil novinky, on a Bow se dostali na Instagram Live, aby diskutovali o vhazování.„Tohle hovno gon“ buď větší než život, brácho, “řekl Bow Wow. „Rád s vámi oslavuji. Jak jsem řekl, řekl jsem [Timbalandovi], nevím nikoho ... házeli tam O. Viděl jsem hodně Omariona. Také se mi líbí, „to je také můj brácho,“ ale ó zpěvák R&B. Vlastně bych rád viděl O jít proti Mariovi, já osobně. To je to, co bych rád viděl. “

'Já a ty dáváme tolik smyslu, bratře.' Byli jsme na turné společně. Já a vy jste dostali dohromady celý mixtape. Právě jsme na turné. A navíc k tomu hovno, vyšel nový žhavý rekord. Den předtím, než uděláme Verzuz, vyjde můj film. Takže, vidíš, jak si to sraďujeme? “Bow Wow má na mysli Rychle a zběsile 9 , která má být v USA vydána 25. června, což znamená, že bitva u Verzuzu bude sobota 26. června.

asap rocky a travis scott vypadají podobně

'Jdeme nahoru,' odpověděla Soulja. „Křičte na všechny fanoušky, víte, o co jde. To bylo velmi žádané. “

O bitvě Soulja Boy a Bow Wow Verzuz se už měsíce mluví o fanoušcích na internetu. Oba rapperi si na sociálních médiích vyměnili přátelské záběry o možnosti uskutečnění zápasu. Nyní to vypadá, že to klesá.2pac obal na všechny oči na mě

Společnost Verzuz, která byla uvedena na trh v roce 2020, se rychle stala základem kultury poskytující během pandemie tolik potřebnou online zábavu. Letos Redman vs. Method Man a Raekwon vs. Ghostface Killah zdůraznili přehlídku na hip-hopové stránce.

Začátkem tohoto roku Swizz mluvil o tom, že chce uspořádat Verzuz s Tupacem Shakurem a The Notorious B.I.G. . Také se hovořilo o tom, že se OutKast a A Tribe Called Quest srovnávají. Nyní, Swizz říká, že se fanoušci mohou těšit na „vnější“ bitevní sérii Verzuz v budoucnu.

Viz Důkaz, že manifestace pro rappery opravdu funguje