Snoop Dogg váží na dramatu Roba Kardashiana a Blac Chyny

Snoop Dogg nemá po Robovi Kardashianovi příliš mnoho sympatií Držet krok s Kardashiany hvězdný prodloužený instagramový rant, ve kterém nazval Blac Chynu zlatokopem. Pro strýčka Snoopa jsou Robova tvrzení - za předpokladu, že jsou pravdivá - jen případem jeho příslovečných kuřat, která se vracela domů.

'Člověče, dostali byste se všichni z toho všeho s tím nepořádkem mezi Blac Chynou a Robem?' Snoop říká ve videu na Instagramu, které nahrál dříve dnes (5. července). Snoop, odrážející sentimenty T.I., dospěl k závěru, že jde o soukromou záležitost a že (údajně) hraním Roba Blac Chyna jednoduše hrála svou roli.„To je obchodník, věděl, do čeho jde, když ji dostal,“ říká Snoop, který upustil od svého posledního alba, Neva odešla zpět v květnu. „Je tím, čím je, byla tím, čím byla, člověče. Přestaň plakat k internetu nigga. Máte více peněz na spálení, jděte si koupit další. Blac Chyna právě udělala to, co měla. Viděla přísavku a olízla si ji. Pro všechny, co jste tam venku; nelizujte se, lízejte. “Uživatelé sociálních médií souhlasí s legendou západního pobřeží. Spousta lidí měla podezření, že Chyna se pokoušela dostat zpět ke svému bývalému snoubenci Tygovi, protože se s ní rozešla s Robovou sestrou Kylie Jennerovou. Rob si to také myslí.

Podívejte se, co Twitter řekl v naší galerii pod Snoopovým IG videem. Také nahlédněte do Snoopova dalšího Instagramu, kde hraje novou píseň věnovanou Robovi.Twitter reaguje na Roba Kardashiana, který říká, že Blac Chyna se s ním dostal zpět do Tygy a Kylie Jennerové