Snoop Dogg Sneaks Video Kanye West a Dr. Dre, kteří pracují na nové hudbě: Sledujte

Kanye West a Dr. Dre se připravují.

V pátek (26. června) se vynořilo video ze dvou legendárních producentů ve studiu, kteří pracovali na pokračování Yeezyho Ježíš je král album. Záběry pořídil Snoop Dogg, který tajně zachytil exkluzivní video ze zadní části studia.Na videu lze vidět Kanyeho a Dreho, jak diskutují o projektu, zatímco sedí za deskami. Strýc Snoop vypráví. 'Kanye West dostal horkou hudbu,' zašeptá Snoop. „Psst. Kanye West dostal nějaké horké hovno. Pouze já mohu získat exkluzivní záběry. Drž hubu. Kanye West dostal nějaké horké hovno. Je to finna vyjít. Dr. Dre se toho dotkl. “To potvrzuje Westův tweet dříve v průběhu dne, kdy se omluvil Dre za rozlití nápoje během jejich zasedání. „IM SORRY DOCTOR DRE I SPILLED THESE THE TROPS DROPS OF ORANGE JUICE MIXED WITH UUUUUUM, WHILE WE WERE WE WHE DOCHÁZÍME PRVNÍ PROJEKT,“ napsal jako nadpis k twitterové fotografii šálku na koberci.

„Ye poprvé oznámil, že se do něj Dre zapojí Ježíš je král 2 zpět v listopadu, měsíc po vydání původního projektu. „Vy a Dre Ježíš je král, část II již brzy, “napsal Yeezy na tweetu, který zahrnoval fotografii s Dre.West později vysvětlil, co je zapotřebí, aby se Dre zapojil do projektu. Kdysi jsem trávil veškerý čas snahou o to, aby byly moje rytmy smíchány stejně dobře jako Dr. Dre, který věděl, že vše, co musím udělat, bylo udělat album pro Boha a pak Dr. Dre začne míchat moje rytmy, “řekl davu na akci Sunday Service. 'Věnuj svůj čas Bohu a on se postará o zbytek.'

Pátek byl pro Kanye obrovský den. On také oznámila desetiletou dohodu se značkou oblečení Gap . Přívěs také klesl za jeho Děti vidí duchy karikatura s Kid Cudi .

kdo je matkou Wallace Wallace

Podívejte se na 25 z nejlepších ilustrovaných hip-hopových alb a obalů mixů všech dob