Producent Snoop Dogg prominut prezidentem Trumpem

Weldon Angelos, bývalý hudební producent, který pracoval s umělci jako Snoop Dogg, dostal milost od prezidenta Trumpa.

Angelos, který byl v roce 2004 odsouzen k 55 letům vězení bez podmínečného propuštění za prodej plevelů tajnému policistovi při držení střelné zbraně, byl jedním z 15 lidí, které Trump v úterý (22. prosince) omilostnil.„Je skvělé, že byl prezidentem Spojených států plně omilostněn. Nyní je čas na další odpuštění a komutace, “napsal Angelos na Instagram o dobré zprávě.tři 6 mafiánských sippinů na nějakém sizzurpu

22. prosince a prohlášení tiskového tajemníka Bílého domu týkající se výkonných grantů milosti bylo zveřejněno na WhiteHouse.gov . Weldon Angelos byl jedním z 15 jednotlivců, kteří dostali milost od prezidenta Trumpa.

„Prezident Trump dnes udělil Weldonovi Angelosovi plnou milost. Milost pana Angelose podporuje senátor Mike Lee, senátor Rand Paul, Alice Johnson, bývalý americký právník Brett Tolman a další, “uvádí se v prohlášení. 'Pan. Angelos je aktivním obhájcem reformy trestního soudnictví a prosazuje druhé šance. Kvůli povinným minimům byl pan Angelos v roce 2002 odsouzen k 55 letům vězení za prodej marihuany a zbraň při jednání. Předseda senátu označil tento nadměrný rozsudek za „nespravedlivý a krutý a dokonce iracionální“.'Pan. Angelos byl nakonec po 13 letech vězení propuštěn soudním příkazem a zavázal se ke změně světa k lepšímu prostřednictvím prosazování reformy trestního soudnictví, “pokračuje prohlášení. „Jeho příběh byl citován jako inspirace pro odsouzení reformy, včetně zákona o prvním kroku, a zúčastnil se summitu vězeňské reformy v Bílém domě v roce 2018. Podle jeho vlastních slov se chce pan Angelos znovu stát celistvým a dát špatná rozhodnutí v minulosti a pokračovat ve změně světa k lepšímu.

Angelos výkonný producent Snoop Dogg 'S We From the LBC Soundtrack , který byl propuštěn v roce 2002. Později téhož roku byl terčem drogového útoku policie, která věřila, že je součástí místního pouličního gangu. Poté, co několikrát od ozbrojeného producenta zakoupil malé množství marihuany, policie prohledala jeho dům a našla další zbraň. Údajně odmítl 15letou dohodu o prosbě a nakonec byl usvědčen z 13 obvinění, včetně drog, střelných zbraní a praní špinavých peněz. Byl také zasažen třemi počty držení zbraně při podpoře trestného činu obchodování s drogami. Kvůli povinnému trestu dostal 55 let.

Okamžitě došlo k veřejnému rozhořčení ohledně rozsudku, a to i ze strany soudce, který byl pověřen jeho vydáním, Paula Cassella. Cassell se v roce 2016 obrátil na prezidenta Obamu, aby zmírnil tvrdý trest. Rozsudek byl nespravedlivý, nekrutý a dokonce iracionální ... protože jeho odvolání byla vyčerpána, jediným řešením pro Angelose je prezidentská komutace. Žádám vás, abyste rychle zmírnili jeho větu, Cassell napsal . Obama zavázal a dojížděl za Angelosem téhož roku a byl propuštěn.Musel zajistit prostředky pro svou rodinu a pro sebe, Snoop Dogg řekl o případu v roce 2017 . Nebylo to, jako by to byl násilný zločin, kterého se dopustil - byl to jen spěch.

Od svého propuštění je Angelos zastáncem reformy soudnictví. Nyní prominut, jeho záznam bude vymazán a jeho práva plně obnovena. Fanoušci Lil Wayne doufají, že rapper dostane stejné zacházení od Trumpa federální zbraň případ .

Podívejte se, jak rapperové podporují prezidenta Trumpa v roce 2020