Snoop Dogg a Pharrell hity „Drop It Like It’s Hot“ hity č. 1 - dnes v hip-hopu

V tento den, 11. prosince, v historii hip-hopu ...

2004: Poté, co strávil více než deset let na samém vrcholu hory v hip-hopu, dosáhl Snoop Dogg 11. prosince 2004 nového vrcholu a konečně dosáhl rekordního úspěchu číslo 1 na Plakátovací tabule Žebříček Hot 100 poprvé ve své kariéře s nahrávkou „Drop It Like It It“ s Pharrellem Williamsem.Je těžké si představit, že s úspěchem Snoop viděl až do tohoto bodu v roce 2004, zejména na počátku 90. let, kdy byl podepsán do Death Row a upustil od svého klasického debutu, Psí styl, Dogfather viděl hit číslo jedna až po více než deseti letech své kariéry.Překvapivě dost bylo umístění na prvním místě s kapkou „Drop It Like It's Hot“ také pro Pharrella, a to navzdory velkému úspěchu hlavního proudu s jeho vlastními verzemi, jako je „Frontin“ z roku 2003. stejně jako produkoval některé z největších hudebních skladeb napříč různými žánry jako člen The Neptunes po boku Chada Huga.

gorilí zoe vítejte v zoo

S minimalistickou produkcí (jen několik syntezátorů, elektronických bicích a několik slavných kliknutí na jazyk) od Pharrellova produkčního týmu, je výše zmíněný Neptunes, Snoopův podpis hladký a bezchybný tok doplněn úhledným veršem od samotného Skateboard P a infekční háček, který je zvýrazněn jednou z nejběžněji používaných frází v historii hip-hopu, která slouží také jako název písně „Drop it like it's hot“.Před dosažením prvního místa a setrváním tam tři po sobě jdoucí týdny na konci roku 2004 vyšla kapela „Drop It Like It's Hot“ jako singl skupiny O.G. Sedmé studiové album strýčka Snoopa, R&G (Rhythm & Gangsta): Mistrovské dílo, připravit základy pro prodej alba v prvním týdnu neuvěřitelných 225 000 kopií. Jako by hit číslo jedna pro dva nejuznávanější herní počiny vůbec nestačí, píseň je také certifikována 2x platinou od RIAA a byla nominována za nejlepší rapovou píseň a nejlepší rapové vystoupení dua nebo skupiny na 47. výročních cenách Grammy, mimo jiné s řadou dalších ocenění. Dokonce i video k filmu „Drop It Like It's Hot“ je oceněno, přičemž vizuál si odnesl hardware na obou MOBO Awards v roce 2005 a 2006 MTV Australia Video Music Awards.

Doposud je vliv trati přítomen u nejnovější generace rapperů této hry. Nejnověji Ski Mask The Slump God vzdal poctu Pharrellovi a Snoopovi s podobnou melodií a plynulostí na písni „Foot Fungus“ z jeho nedávno vyřazeného alba, Stokeley.

Jako skladba, která stále bije na blokových večírcích, v nočních klubech i v barových micvách, je „Drop It Like It’s Hot“ nadčasovým smečem od dvou nejvýznamnějších jmen v historii hudby.fetiš wap alexis sky sex tape

Podívejte se na 12 rapperů, kteří mají ve svém katalogu 10 nebo více sólových alb