Snoop Dogg je bratrancem v novém filmu „Rodina Addamsových“

Snoop Dogg přijde letos na podzim do divadla poblíž vás. Veterán rhymer patří k obsazení osobností vyjadřujících postavy v animovaném filmu MGM, Rodina Addamsových .

v současné době jezdíte v divadle

Ve středu (7. srpna) Snoop sdílel na svém účtu Instagram úryvek z přívěsu, který ho vyjadřuje Cousin It, maličký člen rodiny známý svou hustou hřívou, která pokrývá celé jeho tělo. Postava také nosí buřinku, sluneční brýle a chodí s holí. Bratranče Mluví také vysokým tónem, kterému rozumějí jen členové jeho rodiny.V celovečerním přívěsu se Cousin It na konci objevuje jako řidič v sídle rodiny Addamsových v dlouhém Cadillacu a v pozadí hraje píseň Drop It Like It’s Hot. Snoop poskytuje pískavý hlas, ale trailer není dost dlouhý na to, abychom získali skvělou představu o tom, jak bude hrát postavu.Snoop se připojí k hvězdnému obsazení celebrit, které vyjadřují postavy Rodina Addamsových film. Oscar Isaac je Gomez a Charlize Theron je jeho manželka Morticia. Ve středu vyjadřuje herecká kolegyně Chloë Grace Moretzová, zatímco Finn Wolfhard jako Pugsley a Nick Kroll jako strýc Fester.

Režie: Conrad Vernon (Monsters vs. Aliens, Sausage Party), Rodina Addamsových je o nekonvenční rodině, která se stěhuje do strašidelného města v New Jersey. Rodinný životní styl rodiny je pro lidi v sousedství trochu ohromující a chtějí je ven.Rodina Addamsových dorazí do kin 11. října. Níže můžete sledovat úryvek Snoop Dogga a celovečerní trailer.

20 nejlepších self-produkoval hip-hopových alb všech dob