Snoop Dogg a Adidas představily fotbalové kopačky s omezenou edicí

Partnerství Snoop Dogg s adidas nadále roste i v roce 2017, protože se obě strany dohodly na vydání druhé společné fotbalové kopačky, přezdívané adizero 5-hvězdičkové kopačky Snoop.

Fotbalové kopačky adizero 5-Star 6.0 Snoop, které budou vydány zítra u vybraných maloobchodních prodejců adidas Football, budou extrémně omezené a bude k dispozici pouze omezené množství. Inspirované Snoopovou písní „Suited N Booted“ jsou kopačky modelovány podle rapperových obuvi Gator z Long Beach. Dámské kopačky adizero 5-Star 6.0 Snoop, které jsou zcela bílé a luxusní barvy s hity zlata na podešvi a krajkovými zámky, mají vlastní krajkový šperk, který byl inspirován ozdobami kapoty na luxusních automobilech a přidal zlaté skvrny na tkaničkách srovnejte zlaté destičky na zarážkách.Jedním z vrcholů letošních společných koncertů mezi adidas a Snoop je formulace „Suited“ a „Booted“ uváděné na kapelách s tematikou peněz a Snoopovy texty uváděné na stélce: „Nejčistší, nejmoudřejší, já vězte, že máte pravdu. A nezblížte se, protože tito aligátoři kousnou. “Snoop také navrhl notu, která odráží motto jeho mládežnických fotbalových týmů skandujících před každým zápasem, a tato nota je vytištěna na vnitřní straně každé krabičky 5-Star 6.0 snoopů adizero.

Speciální kolekce Snoop adizero 5-Star 6.0 2017 budou k dispozici na vybraných adidas Fotbalové obchody a účty se v úterý 7. března 2017 budou prodávat za doporučenou cenu 120 USD.adidas fotbal

40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let