Testy Slim Thug jsou pozitivní na koronaviry

AKTUALIZACE:

Slim Thug je na cestě k uzdravení poté, co byl v březnu pozitivně testován na koronavirus.V sobotu (4. dubna), Black Enterprise zveřejnil rozhovor s Houston rapperem, kde podrobně popsal své zotavení ze smrtelného viru. Slim říká, že mu lékař předepsal hydroxychlorochin a zinek. Doplňuje to dalšími imunitními stavebními látkami.Byl jsem na spoustě bylin, říká Thug. Jmenovitě, oreganový olej, černý olej, spirulina, kurkumový čaj.

má Jay Z twitter

Věří, že měl štěstí. Nezasáhlo mě to tak silně, jako zasáhlo mnoho dalších lidí, dodal.Thug říká, že téměř dva týdny po stanovení diagnózy se téměř cítí normálně.

Celý rozhovor naleznete níže.

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:Nicki Minaj a pokorný mlýn se rozpadli

Slim Thug říká, že byl pozitivně testován na koronavirus.

V úterý (24. března) rapper z Houstonu pomocí videa z Instagramu odhalil, že po testování na COVID-19, což je odborný termín pro koronavirus, dostal pozitivní výsledek. V klipu Thug varuje ostatní, aby pandemii brali vážně.

„Tak se podívejte. Nehrají se žádné hry, dobře? Druhý den jsem byl včera testován na koronavirus a vrátil se pozitivní, “říká rapper ve videu. „Stejně opatrný jako já, karanténa, pobyt doma - možná jsem udělal ... Šel jsem něco k jídlu nebo něco, nebo něco takového udělal. Takové jednoduché věci, nic šíleného. Zůstal jsem v mém kamionu, měl masku, rukavice, všechno zapnuté a můj test se vrátil pozitivní, takže. Musíte to brát vážně. Sedněte si doma, karanténa, nechodte ven tak dlouho, jak říkají. Pokud máte příznaky, musíte se nechat zkontrolovat nebo cokoli jiného. Jsem dobrý, cítím se dobře. Teď nemám žádné problémy. Druhý den jsem měl mírnou horečku a kašel; Už se cítím lépe. Nemám horečku ani nic podobného, ​​takže mám pocit, že jsem dobrý. Ale raději to berte vážně, tady je to skutečné. Koronavirus.'

Jen minulý týden Thug sdílel video ze svého domova, kde procvičoval sociální distancování, ale zjevně to nestačilo. Slim Thugův kolega rapper Casanova se právě v pondělí (23. března) omluvil za to, že během pandemie vyšel ven, a zdůraznil svým následovníkům, proč je pobyt uvnitř mnohem důležitější než kdy dříve.

Podívejte se na 17 z nejlepších alb kompilace rapových nahrávacích společností