Lyžařská maska ​​The Slump God Drops Zany BabyWipe Video

Lyžařská maska ​​The Slump God týmy s kameramanem Cole Bennettem opět pro zany nový vizuální. Tenhle pro „BabyWipe“, řez, který v dubnu zrušil.

V novém videu velikost Ski Mask kolísá a jeho barva se neustále mění, když se zdánlivě pohybuje různými formami existence. V jednu chvíli je to nazeleno-tyrkysová astrální projekce, která sedí se založenýma nohama a mluví k sobě. Příští má velikost cigarety a hravě houpá hlavou tam a zpět, jak hraje jeho píseň. V dalších klipech vidíme, že jeho tvář byla zkreslená, jak vypadá šokovaně. Jinými slovy, toto video je velmi, velmi trippy.Celkově je video „BabyWipe“ stejně vynalézavé jako jeho vizuál filmu „Catch Me Outside“, který také režíroval Bennett. V tomto klipu se Ski vydá na výlet po newyorském Time Square, protože se zdá, že zažívá účinky více drog, které narazí na jeho systém najednou. Existuje mnoho stejných efektů zkreslení, ale ve srovnání s videem „BabyWipe“ je to pravděpodobně ještě o něco tlumenější.Ski je nyní více než dva měsíce odstraněn z upuštění Budeš litovat mixtape a upřímně to vypadá, jako by stále ještě začínal. Před necelým týdnem upustil od nové skladby Lil Yachty a A $ AP Ferg s názvem „No Tilt“, kterou produkovala společnost TM88. Krátce předtím se objevil na ILoveYourAunt od A $ AP Ferga. Zabil to dvakrát.

Podívejte se na nejnovější video Ski níže. Je to pouze druhé hudební video, které kdy vypustil.Zobrazit nová hudební vydání pro září 2017