Výstřely u Roddyho Ricche a 42 Dugg Music Video Shoot, tři lidé zraněni - zpráva

AKTUALIZACE (21. února):

chystá se v pátek nový film

Atlantická policie to potvrdila XXL že ani Roddy Ricch, ani 42 Dugg při střelbě byli zraněni. Antoine Blake a Vernon Moulder byli identifikováni jako oběti. Oba zůstávají hospitalizováni ve stabilním stavu. Další osoba, Peter Cook, byla původně považována za pastvu kulkou, ale při dalším hodnocení záchranáři se potvrdilo, že utrpěl tržnou ránu z kousku trosek.ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:Natočení hudebního videa Roddyho Ricche a 42 Dugga dnes odpoledne v Atlantě údajně skončilo střelbou, tři lidé zranili a dva poslali do nemocnice.

Podle WSB-TV Atlanta V neděli (21. února) bylo potvrzeno, že při natáčení hudebního videa byli přítomni Roddy Ricch a 42 Dugg. Když však střelba vypukla, nebyl žádný umělec nijak zraněn.jadakiss, uděláme to instrumentální

Policie údajně reagovala na střelbu v jihozápadní Atlantě kolem 16:00. Neděle. Jedného jedince ošetřili na místě pohotovostní záchranáři poté, co byl odražen kulkou. Další dva lidé se vzali do Nemocnice Grady Memorial Hospital za účelem ošetření střelných zranění. Jejich totožnost ani jejich podmínky nebyly v tuto chvíli zveřejněny.

Vyšetřování doposud údajně odhalilo, že ke střelbě došlo během natáčení hudebního videa na ocelové dvoře. Alespoň jeden filmový trailer byl blízko místa činu.

Od této chvíle stále není jasné, kdo je střelec.Reportér WSB-TV Steve Gehlbach dnes večer potvrdil zprávy o incidentu prostřednictvím Twitteru.

„Hudební video se promění v místo činu, když někdo zahájí palbu. Nejméně 3 lidé zastřelili a dva nyní v nemocnici. ŽIVÉ hlášení příštího v 18 hodin, “tweetoval Gehlbach se dvěma snímky policejního oddělení v Atlantě na místě.

„Potvrzeno, že natáčení při natáčení hudebních videí a umělci jsou rapperi @ 42_Dugg a @RoddyRicch, ale nejste si jisti, zda byli buď přímo zapojeni, nebo zraněn jeden ze tří mužů,“ tweetoval Gehlbach spolu s další fotografií přítomného APD.

„Nejsem si jistý, jestli je to výstřel, nebo dokonce účast. Podle svědků, s nimiž jsme mluvili, kteří byli na place, se tři oběti nezdají být vážně zraněné, “napsal.

j cole for your eyes pouze texty alb

XXL se obrátil na zástupce Roddyho Riccha a 42 Dugga, stejně jako na policejní oddělení v Atlantě, aby získali další podrobnosti.

Dugg byl zatčen loni v srpnu za údajné úniky policie v okrese Oakland v Michiganu - předměstí mimo Detroit - téměř dva měsíce před.

Paul Walton, hlavní náměstek žalobce okresu Oakland, uvedl, že policie se 5. června 2020 pokusila zastavit Chevy Tahoe v roce 2020, a přestože SUV bylo původně zastaveno, řidič, v té době neidentifikovaný, později z místa uprchl, když policista přiblížil se k vozidlu.

Dugg byl zatčen a rezervován ve vězení v Oakland County za útěk před policistou, zločin třetího stupně.

Montana 300 oheň v kostele

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem