Shoreline Mafia Associate Mac P Dawg Shot and Killed

AKTUALIZACE (9. dubna):

LAPD potvrdila XXL ve čtvrtek (9. dubna) byl v pondělí večer (6. dubna) zastřelen spolupracovník rappera Shoreline Mafie Mac P Dawg a neznámá žena na N Hobart Blvd. a Beverly Blvd. v Los Angeles. Zástupce policejního oddělení uvedl, že došlo k volání o střelbě v 8 hodin. PST. Mac a žena byli přistiženi mužským podezřelým pěšky, který je oba zastřelil. Rapper byl na místě činu prohlášen za mrtvého. Žena byla hospitalizována, ale nebyly poskytnuty informace o jejím stavu. Podezřelý uprchl na neznámém vozidle. Vyšetřování střelby stále probíhá.AKTUALIZACE (8. dubna):Zástupce Shoreline Mafia vydal prohlášení XXL ve středu (8. dubna) ohledně úmrtí Mac P Dawga.

„Za R Baron Group a The Machine Works jsme hluboce zarmouceni tragickou ztrátou Mac P Dawga,“ uvádí se v prohlášení. „Byl to inspirativní hlas pro nové umělce, kteří se vynořili z Los Angeles, s magnetickou energií a slibným talentem, který teprve začal kvést. Naše myšlenky směřují k Macově rodině a přátelům a jeho fanouškům po celém světě. R.I.P. Mac P Dawg. Joshy World. “ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

V pondělí (6. dubna) byl v Los Angeles zastřelen přidružený rapper skupiny Shoreline Mafia Mac P Dawg.

Zprávy o Macově smrti se rozšířily po sociálních médiích, přičemž jeho smrt sdílel hudební průmysl, fanoušci a přátelé. „Ne, brácho. Ne P Dawg ... RIP, brácho, “tweetoval včera Rosecrans Vic.Člen pobřežní mafie Fenix ​​Flexin vzdal hold svému dlouholetému příteli Macovi krátce po jeho smrti. „Bezhlučný brácho, vždycky, macpforever,“ napsal v příspěvku na Instagramu.

ví Floyd Mayweather, jak číst

Rapper také tweetoval: „Do prdele se mělo ukázat hella jiné, žádná čepice, do prdele, prdele to nebyly stejné Nd nikdy nebude.“ Mac si také připomněl ve svém příběhu na Instagramu.

Ohgeesy of Shoreline Mafia sdílel fotografii se zesnulým rapperem na svém IG a napsal: „LUV U FOREVER JOSHYWORLD.“

Mistr Kato ze Shoreline také ocenil Mac P Dawga. „OTX PRESIDENT LOVE U,“ napsal v příspěvku na Instagramu.

Úmrtí umělce z Los Angeles hlásí smrt několik hodin poté, co Fenix ​​Flexin oznámil, že po dalším albu skupinu opouští. „Mám jeptišku, ale lásku k mým niggas Nd, čeho jsme dosáhli, ale toto nové album bude moje poslední s pobřežní skupinou. Pohybující se v mé individuální kariéře Nd vize pro sebe Nd tam, kde chci být, “řekl na Twitteru.

Mac P Dawg byl na losangeleské rapové scéně známý pro nahrávky jako „Let Me Know“ s Ohgeesy. Zesnulý rapper dělal vlny také se svými písněmi „One the Go“, „Salt Shaker“ a „Savages“.

mundian to bach ke jay z

Během rozhovoru dne O té době s Noahem Rubinem „Mac P Dawg odhalil, že se s Ohgeesym setkal, když pracoval v divadle IPIC v losangeleské části Westwood. 'To byla moje první práce,' řekl rapper. „Ohgeesy mi vlastně dal tu práci. Pracoval tam také s Fenixem. “

Mac také hovořil o tom, jak začal budovat pouto s členem Shoreline Mafia Ohgeesy bombardováním (graffiti) v Los Angeles.

'Byl ze strany západního Hollywoodu, já ze strany východního Hollywoodu,' vysvětlil Mac. „A jako, na začátku byly určité rády, posádky, které spolu nevycházely, ale naše posádky byly vždy mezi sebou v pohodě. Bylo to jako, bylo nám dovoleno na té straně a bylo nám super. Bylo jim dovoleno přijít na tu stranu a my jsme byli dobří, pak jsme si skoro vytvořili vlastní posádku. “

XXL se obrátil na zástupce Shoreline Mafie o komentář a kontaktoval LAPD, který nemohl potvrdit smrt Mac P Dawga v době tisku.

Podívejte se na 12 rapperů, kteří mají ve svém katalogu 10 nebo více sólových alb