Sheek Louch Is on His Beast Mode Sh * t on 'Silverback Gorilla 2' Album

Sheek Louch je ve své „hovno režimu“. Rodák z Yonkers v New Yorku končí rok silným vydáním svého šestého sólového LP, Silverback Gorilla 2 , tento měsíc. Nový 17kolejný projekt je jeho prvním vydáním s potiskem Tommy Boy Entertainment a zahrnuje hostování od těch nejelitnějších MC ve hře, včetně Pusha T, Ghostafce Killah, Fabolous, A $ AP Ferg a samozřejmě jeho Lox členové rodiny, Jadakiss a Styles P.

Se třemi dobře přijatými skladbami, které již bzučí - Bang Bang, Hood Nigga, What’s On Your Mind - Silverback Gorilla 2 je pevným pokračováním rapperovy sólové LP z roku 2010, Donnie G: Don Gorilla . S tím, jak Styles P i Jadakiss upustili od individuálních projektů v roce 2015, bylo správné, aby Sheek uzavřel rok jedním ze svých.XXL dostal šanci mluvit se Sheekem Louchem Silverback Gorilla 2 , možnost alba Lox v roce 2016 a myšlenka na životopisný film Lox po úspěchu Straight Outta Compton .Toto je první LP, které jste vydali pod Tommy Boy. Jak jste se nakonec spojili se štítkem?

Byli jsme na turné v Austrálii a Tom Silverman dělal nějakou práci s Ghostface a on viděl, jak zabíjím pódium a on byl fanouškem projektu Wu-Block, a když jsme se vrátili, Silverman byl jako: Jo, musíme to udělat nějaké společné práce a já jsem se s ním setkal a odtamtud to prostě vzlétlo. Jeho znalosti o všem, co ví v hip-hopu, jsou neuvěřitelné.První jsi upustil Silverback gorila v roce 2008. Proč jste se rozhodli upustit od pokračování projektu na konci roku 2015?

Když jsem dělal ten první projekt, chtěl jsem se vrátit do tohoto stavu mysli. Na mém zvířecím módě. Jen to dávalo smysl, pokud se všechny hvězdy spojily s tím, že Styles upustil od svého projektu a Kiss upustil od jeho projektu a poté doly, takže mělo smysl, abychom všichni zaútočili najednou. Jedinou věcí je album Lox.

Jak dlouho byl tento projekt ve vývoji?Trvalo to nějakou dobu, protože jsem cestoval jako blázen, takže jsem měl jisté skladby, které mi byly poslány z celého místa, a psal jsem písně do autobusu, v hotelovém pokoji, někde v Japonsku a nakonec jsem vystoupil z turné a dal to dohromady, člověče. Přidal jsem několik dalších kusů, a pak moje funkce, a bylo to hotovo.

Kdo jsou někteří umělci vystupující v projektu? A s jakými producenty jste na tom pracovali?

Mám tam nějaké producenty drog. Můj muž Shroom prošel velkým časem. Je z Nizozemska a dal mi tuhle bouchající stopu a byla tak odlišná. Právě jsem to slyšel Pusha T. A pak stopy jako můj muž Jimmy Dukes z Buffala. Dal mi trať s Jadakisem a A $ AP Fergem, What’s On Your Mind. A víte, dostal jsem M.O.P. tam, Trae tha Truth z Texasu, samozřejmě Styles P a Jadakiss, Raheem DeVaughn, Fabolous, Dyce Payne a spousta dalších jmen. Je to dopingový projekt. Každý, koho jsem na tento projekt dostal, jsem velkým fanouškem. Miluji hip-hop.

Co byste řekli, je rozdíl mezi tím Silverback Gorilla 2 projekt, který jste zveřejnili v roce 2008?

eminem diss nick cannon mp3 2019

Více růstu. Vidíte více věcí a procházíte různými věcmi, víte. Všechno od produkce po texty ukazuje růst.

Byly vám při nahrávání tohoto alba nějaké problémy?

Ne, ale nedávno jsem někomu řekl, všem, že jsem se na tento projekt dostal, chlape, myslím, že ten den ve skutečnosti udělal svůj verš a poslal ho zpět jako další den. Pro skutečného muže. To je požehnání, člověče, každý vysvobodil okamžitě. Když jsem na tom pracoval, nehovořilo se o klubu.

Chtěl bych, abyste prolomili následující stopy a to, jak vznikají.

sezóna 7 epizody lásky a hip hopu 11

Obamacare Feat. Dyce Payne : Můj muž Dyce Payne je na tom. Víte, že jde o každodenní boj, jen o tom hovno. Tlukot byl neuvěřitelný a můj muž Termanology to vytvořil. Vyšlo to šílené.

Bunndy : „Bunndy“ je pouze úvod. Vyprávím vám něco o mém životě a určitých věcech, kterými jsem si prošel. Od mě a maminek až po boj s jedním rodičem.

Za co chcete peníze Swizz Beatz : Pamatuji si, že mi volal pozdě v noci jako: Jo, dokončil jsem hák a položil jsem verš. Pokud chcete, můžete to zahodit. Byl jsem rád, Ne, člověče, že to používám. Chcete všechny ty bláznivé sračky od Swizz. Udělal na tom kloubu něco opravdu šíleného a řekl mi, že jsem se při nahrávání bavil, víš.

Legendy: Mluvím jen o tom, že ... Legendy jsou jako, víte, co to s tím je, nejsem nevrlý OG. Zdravím a podporuji všechny nové umělce, kteří přijdou, a řeknu všem, aby se nehněvali na to, že tito noví svině vyjdou, nech je zářit a doufejme, že mají ve svých textech nějaký obsah a dělají nahrávky, které mají.

Bang Bang Feat. Pusha T : Můj muž z Nizozemska mi zavolal a řekl mi, že má tento kloub, a znáš Pusha T, má s sebou takový šílený tok. Jeho hovno je jen hardcore a hodí vám nějaké hovno, o kterém ví jen on. Je to šílené a právě jsem slyšel Pusha T na trati, tak jsem mu zavolal a on se okamžitě postaral o verš. To je můj vole.

Jaké to bylo pro vás oslavit 20. výročí Bad Boy s Puffem a rodinou?

Byl to drogy, chlape. Energie vzrostla. Vidět všechny mé národy na pódiu se mnou bylo drogy. Vlastně brzy pojedeme na turné. Puff brzy vydá oznámení, pokud ještě neučinil. Bude to šílené.

Jaká je aktualizace alba The Lox? Měli bychom jeden očekávat příští rok?

Upřímně to musí být, a prosím, citujte to, dejte fanouškům vědět, že je nám líto čekání a zpoždění. Právě jsme pracovali na našich sólových projektech a pohybovali jsme se honit za těmi penězi, ale je to jako právě teď napsáno, abychom tento projekt vytvořili. A víte, dostali jsme nabídky od všech, ale zatím jsme ještě neuzavřeli dohodu, ale vezmeme jednu z těchto dohod, která se nám nabízí, a tuto hudbu vydáme, protože čekání skončilo. Musíme to vzdát.

Mluvilo se o možném životopisném filmu Loxe?

Ó člověče, já vím, já vím. Je na to velký tlak a víte, během celé naší kariéry jsme si hodně prošli a nikdo to nevychoval, ale potom Straight Outta Compton přišel film, lidé byli jako Potřebujeme Lox, ale nevím. Odvedli s tím skvělou práci Compton jeden. Byl jsem nadšený, když jsem viděl ten film.

Poslechněte si Sheek Louch Silverback Gorilla 2 Album

Podívejte se na nominace a vítěze nejlepších výkonů v rapu na Grammy za ta léta