Shaq a Damian Lillard: Debata fanoušků, kdo měl lepší stopu

Fanoušci jsou rozděleni ve svých reakcích na rapové hovězí maso Damiana Lillarda a Shaquilla O'Neal.

kdy j cole odhodí album

After Dame D.O.L.L.A. vydal v úterý (1. října) svůj Shaq diss „Reign Reign Go Away“ na SoundCloudu, začalo se porovnávat, kdo měl lepší diss rekord.„Kdo má více prstenů? OK. Myslím, že jsme to pochopili, “napsal fanoušek a upozornil na skutečnost, že Shaq během své kariéry vyhrál čtyři šampionáty NBA, zatímco Dame žádný nevyhrál. 'Už nikdy takto neuctívejte DAME DOLLA,' řekl další fanoušek.V písni Dame mimo jiné nazývá Shaq nenávistníkem.

„Dětská říkanka-spittin“, malé sedění v autě, ach, Icy Hot plakátový kluk, TNT snitchin „/ Ty velký nenávistný muž, naštvaný na moji existenci / Měl jsem píseň s Bad Boy a já jsem Jordan k Pístům, 'Dame plivne.'Trať sledovala Shaq's Dame diss, který minulý Los Angeles Laker zveřejnil na Instagramu minulý čtvrtek (26. září). Na trati Shaq bagatelizuje Dameovy schopnosti na hřišti.


vystoupit z auta aesop rock
Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

#SHAQPUPPETMC #bumpboxx #originátorPříspěvek sdílený uživatelem DR. SHAQUILLE O 'NEAL Ed.D. (@shaq) 25. září 2019 v 19:48 PDT

Píseň byla odpovědí na září Podcast Joe Budden rozhovor, který viděl Dame říkat, že on byl lepší rapper než Shaq.

Myslím, že rapuji lépe než Shaq, řekl. Myslím, že byl považován za Shaqa. Lidé, kteří se na něj dívali, jako by byl skutečný rapper. Byli jako: ‚To je Shaq rapující ', takže to byl samozřejmě velký problém.

majitel světové hvězdy hip hopu

Níže si můžete prohlédnout více odpovědí na hovězí maso Dame Lillard versus Shaq. Kdo si myslíte, že měl lepší stopu?

Fanoušci reagují na Diss Tracks Dame Lillard a Shaq

Prohlédněte si 25 nejdelších hip-hopových alb v historii Billboard 200