Sean Paul vítá Migose pro nové tělo písně

Léto se připravuje na to, že bude v hudbě horké, bez ohledu na teplotu, protože tuny nebo rappeři zaplavují internet a streamují služby s potenciálním nebezpečím. Sean Paul právě upustil od své očekávané nové desky „Body“ a on přijal hip-hopové superhvězdy Migose, aby se k němu připojil k singlu nabitému tancem.

Zatímco jamajský umělec již má skladbu z roku 2012 se stejným názvem, Sean Paul se snaží vyvést svou dívku na moře na „večerní plavbu“, kde může po celou noc obdivovat její tělo na aktualizované písni. Quavo, Offset a Takeoff šněrují trať se svým podpisem, který proudí uprostřed záznamu, přičemž každý člen Migosu svádí své přední dámy na svých verších.Jak Dutty Paul, tak rapper z Atlanty nedávno natáčeli videoklip k novému singlu začátkem tohoto měsíce v Miami, které bylo zcela karnevalové a shodovalo se s ostrovními melodiemi. Štítek zpěváka, Island Records, také zveřejnil náhled oficiálního hudebního videa na Twitteru, aby se fanoušci připravili na barevné vizuály, které by měly v blízké budoucnosti klesnout.Zatímco Sean Paul tvrdě pracoval jako hostující funkce u některých hitů za poslední rok, Migos se za poslední tři měsíce staly mega hvězdami hlavního proudu. Trio v současné době vítá úspěch svého singlu „Bad and Boujee“, který se dostal na první místo v hitparádách Billboard Hot 100 a stal se certifikovanou platinou RIAA. Jejich nejnovější vydání alba, Kultura , také na začátku tohoto měsíce dosáhla platinového stavu.

Poslechněte si Seana Paula a Migose Záznam „Tělo“ níže, abyste slyšeli, co kluci vařili.40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let